تاریخ انتشار: ۱۰:۵۴ - ۱۰ آذر ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۳ نظر

آمار عجیب تیم ملی ایران درجام جهانی/ پایین‌تر از قطر و ولز!

آمار تعداد پاس‌های بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر رقم بسیار ناامید کننده‌ای است و حتی از تیم‌های حذف شده ولز، اکوادور و قطر هم پایین‌تر است!

جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

رویداد۲۴ تکلیف گروه‌های اول و دوم جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با صعود تیم‌های هلند، سنگال، آمریکا و انگلیس مشخص شد و رقابت در سایر گروه‌ها ادامه دارد.

در گروه B، تیم ملی ایران با قبول دو باخت برابر انگلیس و آمریکا و ثبت تنها یک برد برابر ولز و کسب سه امتیاز، در رده سوم این گروه قرار گرفت و حذف شد.

بررسی آمار ثبت شده ایران در سایت فیفا بعد از حذف از این رقابت‌ها خالی از لطف نیست. یکی از این آمار مربوط به تعداد پاس‌های هر تیم است. ایران در پایان سه مسابقه خود در جام جهانی در این بخش بسیار ناامید کننده ظاهر شده و تعداد پاس‌های ملی پوشانش حتی به هزار هم نرسیده است!

طبق اعلام فیفا، ایران در مجموع ۹۸۲ پاس داشته که ۷۳۵ پاس ملی پوشان کشورمان سالم بوده و به مقصد رسیده است. مقایسه این آمار با سه تیم دیگر حذف شده از جمله قطر و ولز که ضعیف‌ترین نتایج را کسب کردند نشان می‌دهد تیم کی روش نقص و ضعف بزرگی را تجربه کرده است که شاید دلیل ناکامی برابر آمریکا و انگلیس را بتوان در آن جستجو کرد.

آمار عجیب تیم ملی ایران درجام جهانی/ پاس بازیکنان به هزار نرسید!

بر این اساس، تیم قطر میزبان این رقابت‌ها که با قبول سه باخت حذف شد، ۱۳۳۳ پاس داشته که ۱۱۲۸ پاس تکمیل شده و سالم بوده است.

آمار عجیب تیم ملی ایران درجام جهانی/ پاس بازیکنان به هزار نرسید!

این آمار برای تیم ولز که همگروه ایران بود و تنها یک امتیاز از بازی با آمریکا کسب کرد، ۱۲۴۲ پاس بوده که ۹۹۵ پاس تکمیل شده است.

آمار عجیب تیم ملی ایران درجام جهانی/ پاس بازیکنان به هزار نرسید!

اکوادور هم که باوجود کسب ۴ امتیاز در گروه اول و ارائه عملکرد خوب مقابل قطر و هلند، حذف شد، ۱۳۳۷ پاس را ثبت کرده که ۱۱۰۷ پاس بازیکنان این تیم سالم بوده است.

منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
آریو برزن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۰
0
2
با عرض احترام،این حقیقت رو باید بپذیریم در رنکینگ واقعی آسیا 1.ژاپن2.کره جنوبی3.عربستان4.استرالیا5.قطر و 6. ایران است.
رنکینگ فیفا رو ول کنید پشت همه اینها هستیم تو آسیا فقط.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
1
1
وقتی قبل از بازی تهدیدشون میکنید همینه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
0
1
این همان شخصیتی بود که میخواستین با تعویض مربی در لحضات آخر به تیم ملی بدین
نظرات شما