تاریخ انتشار: ۱۰:۰۲ - ۰۵ بهمن ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۳ نظر

قتل ناخواسته سارقان قمه به دست توسط زن جوان

زن جوانی که قربانی سرقت شده بود، ناگهان خودش قاتل شد!

قتل ناخواسته سارقان قمه به دست توسط زن جوان
رویداد۲۴ به گزارش رکنا، دزدان موتورسوار با حمله به خودروی در حال حرکت، شیشه آن را شکستند تا کیف زن جوان را که پشت فرمان بود، سرقت کنند، اما لحظاتی پس از این سرقت خشن، موتور آن‌ها در تصادف با خودروی مال باخته واژگون شد و حادثه مرگباری رقم خورد. این حادثه مدتی قبل در خیابان پاسداران رخ داد. دوجوان که سوار بر موتور بودند، با قمه به سمت یک خودروی پیکانتو که زن جوانی پشت فرمان آن بود، هجوم بردند. مردی که ترک موتور نشسته بود درحالی‌که خودرو در حال حرکت بود با قمه ضربه‌ای به شیشه خودرو زد و آن را شکست.

او سپس کیف زن جوان را که روی صندلی جلو بود، برداشت و همدستش سرعت موتور را بیشتر کرد تا فرار کنند. این، اما پایان ماجرا نبود؛ زن جوان که به‌شدت وحشت کرده بود با خودرو به موتور دزدان برخورد کرد و این اتفاق موجب واژگونی موتور شد. دقایقی از این اتفاق می‌گذشت که پلیس و اورژانس در محل حادثه حضور یافتند.

یکی از سارقان موفق به فرار شده، اما سارق دوم به‌دلیل شدت جراحات جانش را از دست داده بود. ماجرا به قاضی وحیدناصری، بازپرس ویژه قتل اطلاع داده شد و او دستور تحقیقات در این زمینه را صادر کرد. در ابتدا مأموران به تحقیق از زن جوان که راننده خودروی پیکانتو بود، پرداختند.

وی توضیح داد: فرزندم در صندلی عقب نشسته بود و من در حال رانندگی بودم که ناگهان دو مرد موتورسوار به خودروام نزدیک شدند. مردی که ترک موتور نشسته بود قمه‌ای به من نشان داد و تهدیدم کرد که توقف کنم. من که وحشت کرده بودم به حرکت ادامه دادم. اما موتورسواران دست از سرم برنداشتند و به تعقیب من ادامه دادند تا این که یکی از آن‌ها با قمه شیشه خودروام را شکست و کیفم را که روی صندلی شاگرد بود به سرقت برد.

وی ادامه داد: در آن شرایط دلهره عجیبی به جانم افتاده بود و می‌خواستم هرطور شده از دست آن‌ها فرار کنم، چون می‌ترسیدم مبادا بلایی بر سر من یا فرزندم بیاورند. دزدان هنگام تعقیب ماشین من حتی لاستیک سمت شاگرد را هم پنچر کرده بودند و به سختی می‌توانستم رانندگی کنم و ناگهان با موتور دزدان برخورد کردم. موتور واژگون شد و همان لحظه خودروی پرایدی که در حال حرکت بود با دزدان برخورد کرد.

وی گفت: من قصد آسیب رساندن به دزدان را نداشتم و می‌خواستم از دست آن‌ها فرار کنم که این اتفاق افتاد.

زن جوان ادامه داد: پس از آن که موتور واژگون شد، راکب که به‌نظر می‌رسید آسیب جدی ندیده، از جایش بلند شد و بی‌آن که کیف مرا بردارد فرار کرد. دقایقی بعد و با حضور اورژانس مشخص شد که ترک‌نشین جانش را از دست داده است. پس از تحقیق از این زن، بازپرس جنایی دستور بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته‌ای را که در اطراف محل تصادف وجود داشت صادر کرد. تصاویر و فیلم‌های به‌دست آمده، مهر تأیید بر اظهارات زن جوان و شاهدان می‌زد. در ادامه تحقیقات خانواده سارق جان باخته شناسایی شدند و مشخص شد که آن‌ها اهل پایتخت نیستند. والدین سارق فوت شده پس از حضور در دادسرای جنایی تهران به شکایت از زن جوان پرداختند و بیان کردند که وی موجب مرگ پسرشان شده است. آن‌ها توضیح دادند که پسرشان مدتی قبل برای کار از شهرستان به تهران آمده بود که این حادثه برایش رخ داد. از سوی دیگر با انجام تحقیقات بیشتر مشخص شد که سارق جان‌باخته، سابقه کیفری دارد و پیش از این به جرم کیف قاپی دستگیر و زندانی شده بود.

براساس این گزارش، بازپرس جنایی دستور تشکیل تیم کارشناسی داده تا علت این حادثه مرگبار و عمدی یا غیرعمدی بودن آن مشخص شود. از سوی دیگر جست‌وجو برای بازداشت همدست سارق فوت شده ادامه دارد.

منبع: رکنا
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: اخبار حوادث
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۷ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۵
0
3
سرقت مسلحانه شغل پر خطری است مخصوصا سرقت مسلحانه با موتور. سارقان مسلح خطرناک عزیز کلاه ایمنی فراموش نکنند. پلیس باید به سارقان مسلح خطرناک بابت نپوشیدن کلاه ایمنی تذکر دهد تا ما مالباختگان دچار دردسر مضاعف نشویم.
لطفا ضابطان قوه قضائیه سارقان مسلح خطرناک را توجیه کنند به دزدی خانه ها که می روند کلاه و کفش و دستکش ایمنی بپوشند این خانه ما خیلی ایمن نیست.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۳ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۰
این سارقان عزیز راپلیس باید بخاط نداشتن کلاه ایمنی جریمه کند تا یاد بگیرند دفعه بعد با تجهیزات ایمنی دزدی کنند .والا
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۴۴ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۵
0
2
!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟
نظرات شما
پیشخوان