تاریخ انتشار: ۲۳:۵۴ - ۰۷ بهمن ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۴ نظر

چرا ولادیمیر پوتین کفش پاشنه بلند پوشید؟

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به تازگی در حال ژست گرفتن در مقابل دوربین با کفش‌های پاشنه بلند دیده شده است، اما منابع مطلع ادعا می‌کنند که فردی که این کفش را پوشیده بدل پوتین بوده است.

ولادیمیر پوتین

رویداد۲۴  فرارو نوشت: کانال تلگرامی ژنرال SVR که ادعا می‌کند اطلاعات را توسط یکی از افراد خودی کرملین بدست می‌آورد مدعی شده فردی که در عکس دیده می‌شود در واقع بدل پوتین است. این کانال ادعا می‌کند که متوجه برخی «تفاوت‌های آشکار» شده است. هم چنین اشاره شده در جریان دیدار روز چهارشنبه پوتین ۷۰ ساله لبخند بر لب داشت در حالی که ویدئویی مربوط به یک روز پیش از آن نشان می‌داد او در حالی که دست راست اش از دید دوربین‌ها پنهان شده عبوس به نظر می‌رسید. این ادعا پیش‌تر نیز در جریان سفر پوتین به تهران مطرح شده بود که او از بدل او خود استفاده کرده است.

رئیس اطلاعات نظامی اوکراین پیش مدعی شده بود که پوتین از سه بدل استفاده می‌کند. سرلشکر "کایرلو بودانوف" مدعی شده بود که هر یک از آنان تحت عمل جراحی پلاستیک قرار گرفته اند تا شبیه او شوند.

به گزارش کانال ژنرال SVR پوتین روز چهارشنبه یکی از آن سه بدل را بمناسبت روز دانشجو به دانشگاه دولی لومونوسوف مسکو اعزام کرده بود. آن کانال نوشته است: «در جریان ملاقات عمومی با دانشجویان بسیاری متوجه برخی از ویژگی‌های عجیب و غریب و فیزیولوژیکی رئیس جمهور شدند. بدل پوتین برخلاف شخص او مطلقا از نزدیک شدن به تعداد زیادی از افراد ناشناخته و کاملا ناآشنا هراسی نداشت موردی که برای رئیس جمهور روسیه در چند سال گذشته اصلا امری معمول نبوده است.»


بیشتر بخوانید: پیشگویی پیرزن بلغاری درباره آینده پوتین


ولادیمیر پوتین

او در ادامه افزوده است: «تفاوت‌های آشکاری در چهره شبه پوتین و نحوه رفتار او مشاهده شد. گونه چپ او متورم شده بود و با حالات صورت رئیس جمهور انطباق نداشت. لب بالایی او نیز آویزان شده بود و نشان دهنده تقلید ناموفق بدل پوتین از چهره او بوده است. هم چنین، شواهد نشان می‌دهند که فرد مورد نظر بیش از حد بوتاکس تزریق کرده بود. سبک خنده بدل پوتین نیز متفاوت از خنده‌های او بود.»

پوتین سه سال پیش اعتراف کرده بود که مقام‌های روس از او خواسته اند از بدل استفاده کند، اما او ادعا کرد که این ایده را رد کرده است. پیش‌تر ویدئویی منتشر شده پوتین را در جریان دیدار با «ویاچسلاو گلادکوف» فرماندار منطقه بلگورود در مرز با اوکراین نشان می‌داد که با او در حال گلوله باران صورت گرفته صحبت می‌کرد. در آن ویدئو به نظر می‌رسید رئیس جمهور روسیه دچار درد شده و به طرز ناخوشایندی در حال حرکت بود و صورت اش چندین بار تکان خورده بود.

ژنرال SVR بار‌ها ادعا کرده که پوتین «به شدت بیمار» است و شایعاتی درباره علت ورم صورت و دست و لرزش پا‌های او نیز مطرح شده است. روزنامه "سان" پیش‌تر اطلاعاتی را دریافت کرده بود که نشان می‌داد او مبتلا به سرطان پانکراس و بیماری پارکینسون در مراحل اولیه آن است.

خبر های مرتبط
برچسب ها: ولادیمیر پوتین
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
سیامک
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۱۹ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۸
0
0
ظاهرا همه ی دیکتاتورها به بدل علاقه زیادی دارن .علاوه بر پوتین من راجع به صدام و بقیه هم شنیده بودم
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۴۳ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۸
1
0
کشورهای دیکتاتوری وقتی میگن دروغه یعنی حتما راسته ،مثلا پوتین میگه مقامات روس پیشنهاد بدل داده اند که من رد کرده ام ، در ضمن این کودک کش به عذاب الیم مانند سایر دیکتاتوری های کوتوله دچار خواهند شد .
محمدمعصومی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۵۴ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۸
0
0
آشناس
روسیه اوکراین
مرد و زن دختر و پسر
همسایه سایه مرام
دوستی و درستی
مرام انسانیت
کلاس آدمیت
اعتماد و اعتبار
فرهنگ و اقتصاد
راه درست زندگی
دانایی و عقل
راه بهشت
آدرس درست
آدرس غلط نامردی است
صلح سبز یعنی زنده‌ یاد زندگی
جنگ و دود یعنی زندگی جهنمی
سرزمینهای همجوار پله قدم
آسمان پیما
روسيه اوکراین در نبرد
انسانها در تاریکی همدیگر را ندید
ناشناس
.....................
انسانها را در روشنایی دید
آشناس
در تاریکی نمی توان دید
ناشناس
محمدمعصومی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۳:۰۵ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۹
0
0
روسیه اوکراین در نبرد
مرد و زن
خاک و خون
یکی روی زمین افتاده است
یک نفس
گرگ زخمی !
نظرات شما