تاریخ انتشار: ۱۰:۲۲ - ۲۸ بهمن ۱۴۰۱

غش کردن یک بدنساز هنگام فیگور گرفتن! +فیلم

یک ورزشکار ۲۷ ساله هنگام فیگور گرفتن در مقابل آینه ناگهان از هوش رفت و به شدت با آینه برخورد کرد.

غش کردن یک بدنساز هنگام فیگور گرفتن! +فیلم
رویداد۲۴  یک ورزشکار رشته بدنسازی در لحظه‌ای که اقدام به فیگور گرفتن و نشان دادن ماهیچه‌های خود کرد، غش کرد و با بینی به آینه مقابل خود برخورد شدیدی کرد.

به گزارش فرارو، ویدئویی از نیواس شریف، ۲۷ ساله، درحالی که عضلات خود را در یک مرکز تناسب اندام در امارات منقبض می‌کند، منتشر شده که ناگهان با صورت و بینی به آینه برخورد کرده و روی زمین می‌افتد.

وی که از ناحیه بینی دچار شکستگی شده است گفت: من از حال رفتم، زیرا بعد از ست استراحت نکردم و ضربان قلبم بالا بود.

دوست شریف که در آن زمان مشغول فیلمبرداری از او بود ابتدا معتقد بود که شریف شوخی می‌کند و فقط وانمود کرده که از حال رفته است.

او توضیح داد: دوست من برای لحظاتی این صحنه را شوخی می‌دانست، زیرا فکر می‌کرد من دارم بازی می‌کنم و محتوای خنده دار می‌سازم. افراد حاضر در باشگاه می‌دانند که من محتوای خنده‌دار زیادی تولید می‌کنم، بنابراین هیچ‌کس به کمکم نیامد تا زمانی که خون از بینی من خارج شد.

برایان سنت پیر، متخصص تغذیه گفت که احساس سرگیجه می‌تواند پس از بلند کردن وزنه‌های سنگین رایج باشد، زیرا این عمل می‌تواند باعث تغییرات شدید در فشار خون شود.

وی تصریح کرد: هنگامی که لیفت کامل می‌شود و انقباض عضلانی را آزاد می‌کنید، فشار خون شما به شدت کاهش می‌یابد که گاهی اوقات باعث سبکی سر و یا حتی بیهوش شدن افراد می‌شود.

منبع: فرارو
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: فیلم دیدنی
نظرات شما
پیشخوان