تاریخ انتشار: ۱۴:۲۱ - ۲۷ اسفند ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۱ نظر

احتمال تمدید مهلت ثبت‌نام خودرو‌های داخلی

سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت ضمن تاکید بر اینکه همچنان بار ترافیکی سامانه یکپارچه برای ثبت‌نام خودرو‌های داخلی بالاست، از مردم خواست نگران نباشند؛ چرا که قطعا روند ثبت‌نام ادامه داشته و حتی احتمال تمدید نیز وجود دارد.

احتمال تمدید مهلت ثبت‌نام خودرو‌های داخلی

رویداد۲۴ ایسنا نوشت: سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت ضمن تاکید بر اینکه همچنان بار ترافیکی سامانه یکپارچه برای ثبت‌نام خودرو‌های داخلی بالاست، از مردم خواست نگران نباشند؛ چرا که قطعا روند ثبت‌نام ادامه داشته و حتی احتمال تمدید نیز وجود دارد.

مرحله دوم ثبت‌نام در طرح یکپارچه عرضه خودرو‌های داخلی که برای ثبت خودروی مورد نظر است از روز گذشته، آغاز شده است و (تا فردا ٢٨ اسفند ماه) فرصت وجود دارد، اما با توجه به بار ترافیکی موجود که روند ثبت‌نام را با اختلال همراه کرده و روند ثبت‌نام کند شده است، احتمال تمدید ثبت‌نام وجود دارد.

از روز گذشته و تا همین امروز (شنبه) تعداد زیادی از متقاضیان در تماس با ایسنا، اعلام کرده‌اند که با پیام‌های متعددی همچون عدم تطابق کدملی و شماره تلفن همراه متقاضی، عدم تایید حساب کاربری، عدم یافت متقاضی و... روبرو شده‌اند.

در این رابطه، امید قالیباف - سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت - اعلام کرد: از روز گذشته ثبت‌نام آغاز شده و متقاضیان می‌توانند با ورود به سامانه ثبت‌نام خود را انجام دهند؛ البته بار ترافیکی سایت بالاست و نباید در این رابطه نگرانی از سوی مردم به وجود بیاید چرا که این اطمینان به متقاضیان داده می‌شود که روند ثبت‌نام ادامه داشته و حتی احتمال تمدید نیز وجود دارد.

وی افزود: تا ساعت ۸ صبح امروز (شنبه) ۲۸۰ هزار نفر نسبت به خرید خودرو در این سامانه اقدام کرده‌اند البته در روند ثبت‌نام ۹۰۰ نفر نیز انصراف داده‌اند.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
برچسب ها: خودرو داخلی
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۰۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۸
0
0
پول فراوان جلو پرداخت کن چند ماهی در اختیارشان باشد و و. و.و.تا ثبتنام شود و.و.و.بعد قرعه کشی وبعد هفت خان رستم و بعد خدا میداند و بس ..چه مردم نرمی .درست مثل موم .ویا عروسک خیمه شب بازی که میخواد یک فروند ارابه مرگ بقول جناب سرهنگ در قرعه کشی ببرد.وای خدا این مردم مال کجا هستن.
نظرات شما