تاریخ انتشار: ۱۳:۰۴ - ۰۷ فروردين ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۲۳ نظر

انتقاد رئیسی: وقتی دولتی سرکار می‌آید تلاش می‌کنند موفق شود، نه اینکه با قلم زدن بیجا، مردم را ناامید کنند

رئیسی گفت: در دنیا اینگونه است که وقتی انتخابات می‌شود و یک دولت سر کار می‌آید دیگران تلاش می‌کنند آن دولت موفق شود و آن بخش بتواند کار‌ها را انجام بدهد نه اینکه با قلم زدن‌های بیجا، حرف زدن‌های نادرست، مردم را ناامید کنیم.

انتقاد رئیسی: وقتی دولتی سرکار می‌آید تلاش می‌کنند موفق شود، نه اینکه با قلم زدن بی جا، مردم را ناامید کنند

رویداد۲۴ سید ابراهیم رییسی صبح دوشنبه در همایش مدیران سراسر کشور گفت: خداوند زمینه را برای رشد و تعالی و رسیدن انسان به مقام ربانی با صیام و قیام فراهم کرده است. همه باید از این امکان و از این فرصت بهره ببرند به ویژه مسئولان امر دولت و امور مردم برای همه لازم است برای ما الزام است که به این زمان توجه کنیم.

رئیس جمهور با اشاره به ایام ماه رمضان افزود: در روزگارانی که من و شما زندگی می‌کنیم نسیم‌های رحمت خداوند می‌وزد. همچنان که باید در باغ و بستان رفت و بهار را درک کرد باید دل را در معرض نسیم الهی در سحرگاهان قرار داد تا این نسیم رحمت بوزد و دل نورانی شود وگرنه اگر بگوییم بهار آمد در خانه بنشینیم در و پنجره را ببندیم بهار را درک نمی‌کنیم باید به باغ و بستان رفت و شکوفه که بر درختان روییده را دید تا بتوان بهار را درک کرد.

رئیس جمهور عنوان کرد: در بهار قرآن و بهار رمضان، انسان باید خود را در معرض قرار دهد و تا نسیم رحمت به دل بوزد و دل الهی و ربانی شود. یکی از زمینه‌ها و مسیر‌های مهم برای قرب الی الله خدمت است. خدمت هم نگاه مادی دارد و هم نگاه انسان مدارانه و هم نگاه الهی دارد. سه نگاه به خدمت وجود دارد. نگاه اول نگاه مادی گرایانه است در این کره خاکی با هشت میلیارد انسانی که به نام انسان نفس می‌کشند همه مدعی خدمت به انسان هستند. هیچ کس نیست که بگوید ما نمی‌خواهیم به انسان خدمت کنیم، اما خدمت از چه دری و از چه انگیزه‌ای.

رئیس جمهور تصریح کرد: خدمت با نگاه مادی خدمت منفعت‌گرا یا منفعت محور است. اساس نفع است ببینیم در کجا نفع است آنجا خدمت اتفاق بیافتد. این یک نگاه است نگاه منفعت محور و منفعت گرا.

رئیسی خاطرنشان کرد: در دنیا امروز قدرت‌های بزرگ نمی‌گویند ما در آفریقا می‌خواهیم غارت کنیم بلکه می‌گویند می‌خواهیم خدمت کنیم، اما نگاهشان نگاه مادی است رسما اعلام می‌کنند هر جا که نفعمان باشد آنجا حضور پیدا می‌کنیم.

رئیسی گفت: دوم نگاه اومانیستی یا نگاه انسان‌مدارانه است. همین چیزی که در اصطلاح ما هم هست که می‌گوییم دلم سوخت یا نوع‌دوستی. دل انسان می‌سوزد وقتی کسی نان ندارد. دل انسان می‌سوزد وقتی کسی سرپناه ندارد یا کسی باید گره از کارش گشوده شود. این نگاه هم نگاه بدی نیست نگاه نوع‌دوستی است. اما این هم یک مرحله از خدمت به دیگران از باب بنگاه نوع‌دوستی است.

رئیس‌جمهور بیان کرد:، اما یک مرحله و مرتبه‌ای از خدمت است که خدمت برای خدا است. خداوند رحمت کند آقای مطهری را تعبیر زیبایی دارد که می‌گوید نه به نام خدا و خلق قهرمان بلکه به نام خدا، اما راه خدا از میان خلق می‌گذرد. اگر می‌خواهید جلب رضای خداوند را بکنیم باید خلق را راضی کنیم. رضای جامعه رضای مردم رضایت خداوند را به دنبال دارد.

رئیسی افزود: امام رضا (ع) فرمود یکی از وسیله‌های قرب به پروردگار متعال بعد از انجام واجبات و ترک محرمات و انجام فرایض، گره‌گشایی از کار مردم است. این زمینه خدمت و قرب الی الله و ربانی شدن برای خدمتگزاران به مردم در سراسر کشور فراهم است.

رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: خدا این زمینه را فراهم کرده است که می‌توان با گره‌گشایی از کار مردم به او نزدیک شد. می‌توان جلب رضای خداوند را کرد با باز شدن یک گره. از امیرالمؤمنین می‌خوانیم که شبانگاهان در خانه ایتام و فقرا می‌رفتند و امروز این زمینه فراهم است که شما یک گره باز کنید و سفره‌هایی رنگین و دل‌هایی شاد شود.

رئیسی تصریح کرد: امروز با اقدامات و امکانات زمینه فراهم است که اقشاری از مردم از نگرانی نجات پیدا کنند و شغل متناسبی برای فرزندان آن‌ها فراهم شود. امروز مادری رنج می‌برد که بچه‌های تحصیل‌کرده‌اش کنار سفره نشسته‌اند. در حرم امام رضا خادم بودم مادری به من می‌گفت ما چند نفر هستیم شما برای یک نفر از فرزندان من شغل ایجاد کنید ما سعی می‌کنیم با درآمدی که همان یک نفر دارد زندگی کنند.

رئیس‌جمهور یادآور شد: با یک حرکت و اقدام مانند ایجاد شغل یک خانواده شادکام می‌شود. متصدیان و کارکنان، کار مردم را به تاخیر نیندازند.

رئیسی بیان کرد: چرا این کار برای چند ماه و روز‌ها به تأخیر افتاد. می‌توانست در زمان خودش انجام شود و خانواده‌های زیادی را از نگرانی بیرون بیاورد، تولید را رونق بدهد، در تولید از مانعی پیشگیری کند، یک کارآفرین یا سرمایه‌گذار را امیدوار به سرمایه‌گذاری کند.

رئیس‌جمهور عنوان کرد: صمیمانه نسبت به تلاش‌هایی که سال گذشته انجام شده باید تقدیر کنم. سال نو، روحیه جدید و نگاه تحولی. محور بحث مقام معظم رهبری در مشهد مقدس مسئله تحول بود.

رئیسی با اشاره به تحول در درون تصریح کرد: اول تحول در درون است. از خداوند بخواهیم این تحول را در ما ایجاد کند. نگاه ما نگاه مردم‌داری باشد، نگاه ما نگاه انقلابی و جهادی باشد، نگاهمان به انجام کار‌ها نگاه ما می‌توانیم باشد. نمی‌شود، بودجه و اعتبار نیست، مگر شده، اگر می‌شد تا حالا انجام می‌دادند، این‌ها نگاه‌های یأس‌آور است، هم یاس در عامل و هم در مردم ایجاد می‌کند.

رئیس‌جمهور بیان کرد: نگاه تحولی خواستن، دانستن، توانستن ایجاب می‌کند، یعنی معلوم شود که هم در آن دانش وجود دارد هم می‌خواهیم و هم می‌توانیم انجام دهیم. می‌خواهیم، می‌دانیم، می‌توانیم امیدبخش است هم برای عمل‌کننده و اجراکننده و هم بر کسانی که با او در ارتباط هستند.

رئیس‌جمهور با اشاره به معضل اضافه برداشت برخی بانک‌ها از بانک مرکزی و آثار تورمی شدید آن، تاکید کرد که این موضوع باید حل شود و جلوی اضافه برداشت این چند بانک به طور قاطع گرفته شود.

رئیسی همچنین با اشاره به سیاست‌های جدید ارزی کشور و بانک مرکزی و ضرورت اجرای این سیاست‌ها از سوی همه شرکت‌های صادراتی، تصریح کرد که اگر شرکتی ارز صادراتی خود را مطابق دستورالعمل بانک مرکزی عرضه نکند، مدیرعامل و هیات مدیره آن شرکت باید عزل شوند.

رئیسی گفت: بگذاریم کشور پیش برود. در دنیا اینگونه است که وقتی انتخابات می‌شود و یک نفر مسئولیت دارد یا دولتی سر کار می‌آید دیگران تلاش می‌کنند آن دولت موفق شود و آن بخش بتواند کار‌ها را انجام بدهد نه اینکه با قلم زدن‌های بیجا، حرف زدن‌های نادرست، مردم را ناامید و دل آن‌ها را خالی کنیم. ایجاد یاس کردن که هنر نیست.

رئیس‌جمهور افزود: هنر، کار کردن و تلاش کردن است، هنر، انجام وظیفه برای مردم است. کسی امروز در دولت یا مجلس آمده و مسئولیت وزارتخانه یا استانی را پذیرفته است همه باید کمک کنند که او در کارش موفق شود. نگاه باید نگاه گره‌گشایی و انجام کار درست باشد.

رئیسی عنوان کرد: نقد و نقدپذیری از ویژگی‌های دولت است و نقد حتماً به اصلاح امور کمک می‌کند. نقد منصفانه و مصلحانه حتماً به دستگاه‌ها کمک می‌کند و گوش دولت و دولتی‌ها باید نسبت به نقد‌ها کامل شنوا باشد، باید قدردانی کنند از کسانی که اشکالی می‌گیرند و راهکاری هم ارائه می‌دهند؛ لذا ارتباط نخبگانی ارتباط بسیار درستی است که باید همواره همکاران ما از این قضیه استقبال کنند.

رئیس‌جمهور ادامه داد: باید تلاش کرد که دولت کم‌هزینه باشد. دولت اگر پرخرج باشد موجب تورم می‌شود. دولت کم‌هزینه پسندیده است. من از دوستان مجلس خواسته‌ام که تلاش کنند هزینه‌ای بر دولت بار نکنند. بگذارند دولت کم‌هزینه اداره شود. اگر دولت پرخرج و پرهزینه شد حتماً موجب ایجاد تورم خواهد شد.

رئیسی بیان کرد: انضباط مالی در دولت بسیار مهم است. رهبری در سخنرانشان در مشهد در مورد جلوگیری از اسراف صحبت‌هایی فرمودند. مخاطب اول ما دولتی‌ها هستیم. البته مردم هم مخاطب هستند، اما اول ما مخاطب هستیم. آقایان و بانوان در سازمان‌های خودشان نگاه کنند و جلوی اسراف‌ها گرفته شود.

رئیس‌جمهور گفت: در آب، برق و گاز و اینگونه مسائل حتماً لازم است الگوی مصرف تعریف شود. در رسانه ملی و آن‌هایی که تریبون‌دار هستند بر الگوی مصرف صحیح تبلیغ کنند. اینکه ۱۰۶ میلیون، ۱۱۴ میلیون یا ۱۴۴ میلیون لیتر بنزین در یک روز مصرف شود تا کجا می‌خواهیم پیش برویم حتی با وجودی که کارخانه، پالایشگاه‌ها یا پتروپالایشگاه‌های دیگری هم ایجاد می‌کنیم.

رئیسی افزود: دولت باید انضباط مالی را با جلوگیری از اسراف را از خود شروع کند لذا همه دستگاه‌ها و بخش‌ها در ارتباط با خودمان را موظف بدانیم برای اینکه کم‌هزینه و پربهره حرکت داشته باشیم.

رئیس‌جمهور اظهار کرد: رشد اقتصادی در سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ براساس برخی آمار‌ها بیش از ۵ درصد و براساس برخی آمار ۴/۴ درصد بوده است.

خبر های مرتبط
برچسب ها: ابراهیم رئیسی
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲۳
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۱۷ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۷
1
4
میگم شریعتمداری اینا عین سیزده روز رو کامل می‌رن تعطیلات!!؟
بازنشسته تامین اجتماعی از بهارستان نسیم شهر جاده تهران ساوه
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۳۵ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۷
0
7
خاندوزی:‌ 1.5 میلیون فقره وام بدون ضامن در یک سال پرداخت شد‌
و این در حالی است که بنده از بهمن ماه سال 1400 تاکنون در باره وام 100 میلیون تومان بدون ضامن در رسانه های بیش از 999 هزار بار اعتراض کرده ام ولی متاسفانه هیچ کسی هم پاسخگو و جوابگو نیست و تاکنون هم نبوده است چرا؟
بازنشسته تامین اجتماعی از بهارستان نسیم شهر جاده تهران ساوه
بازنشسته تأمین اجتماعی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۷
0
4
چرا وام‌های ۱۰۰ میلیونی بدون ضامن را نمی‌پردازند؟

اجرای طرح وام‌های ۱۰۰ میلیون تومانی بدون ضامن در ابتدای کار و بدون برنامه‌ریزی و تأمین بودجه آن از سوی دولت سیزدهم و بانک مرکزی، فقط باعث امیدواری کاذب بازنشستگان و حقوق بگیران شد که متأسفانه هیچ توجهی به اجرای آن نشده است و هیچ یک از بانک‌ها هم برای ارائه تسهیلات این وام به افراد واجد شرایط در آن دوران اقدام نکردند و این طرح با توجه به افزایش نرخ تورم و کاهش ارزش پول ملی به ورطه فراموشی سپرده شد. از دولت انتظار می‌رود که حداقل با افزایش سقف این وام‌ها به ۲۰۰ میلیون تومان، برای اجرای آن در سال آینده برنامه‌ریزی کند.

بازنشسته تأمین اجتماعی
جمعی از بازنشستگان تامین اجتماعی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۳۷ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۷
0
3
دولت هیچ نوع کمکی به بازنشستگان تامین اجتماعی نمی‌کند و سازمان تامین اجتماعی هم متاسفانه هر سال افزایش حقوق بازنستگان تامین اجتماعی را پایمال و ضایع می کند چرا؟
افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی امسال ۳۸ درصد رسما افزایش یافته است ولی متاسفانه از فروردین تا بهمن ماه ۱۴۰۱ تاکنون فقط ۲۰ درصد عمل و اجرا شده است چرا؟
مواد غذایی، ۷۰ الی ۱۰۰ درصد گران تر از پارسال/ و این در حالی است که افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجنماعی رسما در رسانه های ۳۸ درصد اعلام کردند ولی متاسفانه از فروردین الی اسفند ماه سال ۱۴۰۱ فقط ۲۰ درصد عمل و اجرا کردند چرا؟
جمعی از بازنشستگان تامین اجتماعی
اعتراض جمعی از بازنشستگان تامین اجتماعی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۷
0
3
پرداخت مرحله اول معوقات فروردین تا مرداد ماه بازنشستگان تامین اجتماعی 10 درصد واریز شد
پرداخت مرحله دوم معوقات فروردین تا مرداد ماه بازنشستگان تامین اجتماعی 10 درصد واریز شد
و از شهریور تا اسفند ماه سال1401 تاکنون فقط 20 درصد واریز شد، نه 38 درصد
پس افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 1401 فقط 20 درصد بوده است، نه 38 درصد
اعتراض جمعی از بازنشستگان تامین اجتماعی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۳۹ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۷
0
4
کارگران امسال چقدر عیدی می گیرند؟ ۸ میلیون الی ۱۲ میلیون!
بازنشستگان شرکت مخابرات وابسته به اسرائیل امسال چقدر عیدی می گیرند؟ ۱ میلیون ۸۰۰ هزارتومان!
مواد غذایی، ۷۰ الی ۱۰۰ درصد گران تر از پارسال/ و این در حالی است که افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجنماعی رسما در رسانه های ۳۸ درصد اعلام کردند ولی متاسفانه از فروردین الی بهمن ماه سال ۱۴۰۱ فقط ۲۰ درصد عمل و اجرا کردند چرا؟
جمعی از بازنشستگان تامین اجتماعی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۴۳ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۷
0
3
پرداخت مبلغ عیدی امسال یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان بازنشستگان تامین اجتماعی، اهانت، توهین، بی احترامی و خیانت به بازنشستگان تامین اجتماعی بوده است.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۴۳ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۷
0
5
دولت، مسئولان و نمایندگان مجلس 100 درصد فقط عامل اصلی مشکلات کارمندان، کارگران، بازنشسته های، مردم و کشور هستند، نه تحریم های آمریکا و غرب
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۴۵ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۷
0
3
امسال هم مجید سلطانی بی ادب، بی فرهنگ و بی شخصیت مدیرعامل شرکت مخابرات ایران برای بازنشستگان شرکت مخابرات در سراسر کشور مشکل ایجاد کرد که بن خوار بار بازنشسته های مخابرات را از دی ماه سال 1400 تا اسفند ماه سال 1401 واریز نکرده است.
اعتراض جمعی از کارکنان رسمی و بازنشستگان شرکت مخابرات در سراسر کشور
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۷
0
1
ارزش سهام عدالت 10 میلیون تومان است سالانه سود سهام عدالت را مبلغ بیش از 1 میلیون تومان واریز می کند ولی متاسفانه ارزش سهام اخابر کارکنان شرکت مخابرات ایران بیش از 300 الی 400 میلیون تومان بوده است سود سهام اخابر را در تاریخ 4 بهمن ماه سال 1401 را به مبلغ 500 الی 600 هزار تومان واریز کردند چرا؟
اعتراض جمعی از کارکنان رسمی و بازنشستگان شرکت مخابرات در سراسر کشور
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۳۲ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۷
0
1
پرداخت مبلغ عیدی سال 1401 مبلغ یک میلیون و 800 هزار تومان بازنشستگان تامین اجتماعی، اهانت، توهین، بی احترامی و خیانت به بازنشستگان تامین اجتماعی بوده است.
اعتراض جمعی از بازنشستگان تامین اجتماعی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۳۳ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۷
0
3
افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی ۳۸ درصد نبوده است ۲۰ درصد بوده است
دولت هیچ نوع کمکی به بازنشستگان تامین اجتماعی نمی‌کند و سازمان تامین اجتماعی هم متاسفانه هر سال افزایش حقوق بازنستگان تامین اجتماعی را پایمال و ضایع می کند چرا؟
افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی امسال ۳۸ درصد رسما افزایش یافته است ولی متاسفانه از فروردین تا اسفند ماه ۱۴۰۱ تاکنون فقط ۲۰ درصد عمل و اجرا شده است چرا؟
پرداخت مرحله اول معوقات فروردین تا مرداد ماه بازنشستگان تامین اجتماعی ۱۰ درصد واریز شد
پرداخت مرحله دوم معوقات فروردین تا مرداد ماه بازنشستگان تامین اجتماعی ۱۰ درصد واریز شد
و از شهریور تا اسفند ماه سال۱۴۰۱ تاکنون فقط ۲۰ درصد واریز شد، نه ۳۸ درصد
پس افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال ۱۴۰۱ فقط ۲۰ درصد بوده است، نه ۳۸ درصد
اعتراض جمعی از بازنشستگان تامین اجتماعی
سید حامد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۰۲ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۷
0
7
مراجعه کنید به مناظرات دوران انتخابات چقدر در مورد اقتصاد می گفتید که دولت روحانی بلد نیست مدیر نیست و ...
حالا حرف های ثنار یک غاز می زنید.
چقدر راحت دروغ می گید.
شما و تیمت کلا تعطیل هستید در تمام موارد، تعطیل کامل.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۰۹ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۷
0
4
ای برادر جایگاه شما نبود اینجا فقط قیمت دلار رو نگاه کن همین
جوادی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۲۸ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۷
0
6
خدا پدر زنت را بیامرزد به ایشان بگویید زمان روجانی چکارها که نمی کرد یادتان رفته
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۴۴ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۷
0
4
پس الان باید بپذیری که حرفهای قبل از ریاست جمهوری حرف بی ربط و مفت بود!
بازنشسته مفلوک
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۸
0
0
تو اینکاره نیستی.
جمعش کن . برو پی کارت.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۳۲ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۸
0
0
عملکرد و رفتار رئیسی هم از سال 1400 تاکنون به نفع کارمندان، کارگران، بازنشسته های، مردم و کشور نیست و تاکنون هم نبوده است.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۸
0
0
بازنشستگان متقاضی وام تأمین اجتماعی را سرگردان کرده‌اند

با توجه به اعلام مسئولان تأمین اجتماعی برای دریافت وام بازنشستگان به بانک رفاه کارگران به عنوان بانک عامل پرداخت مستمری‌ام مراجعه کردم که گفتند از این وام خبری نیست و اگر وام دیگری می‌خواهی، باید سپرده‌گذاری کنی تا پس از ۶ ماه اگر شرایط‌اش را داشتی، به تو وام پرداخت شود. بعد با کلی هزینه به شعبه تأمین اجتماعی واقع در جنب بیمارستان این سازمان رفتم که پاسخ دادند باید به کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی مراجعه کنم، که در آنجا هم متوجه شدم سایت پرداخت وام به بازنشستگان مسدود شده است!‌

بازنشسته تأمین اجتماعی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۸
0
0
که متاسفانه از سال 1392 تاکنون 3 وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نتوانسته اند مشکلات کارکنان رسمی و هم بازنشسته های شرکت مخابرات را حل و فصل کنند چرا؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۱۹ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۸
0
0
ضرورت اجرای دقیق همسان‌سازی حقوق بازنشستگان
گویا بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی جزو فراموش شدگان دولت هستند، در چند سال اخیر تورم‌های بالای ۵۰ درصدی و تورم بیش از ۷۰درصدی گروه خوراکی‌ها به شدت بر معیشت این گروه اثر منفی گذاشته و عملاً همسان‌سازی را هم بی‌تأثیر کرده است. چرا نمایندگان محترم مجلس برای اجرای کامل و درست همسان‌سازی حقوق بازنشستگان اقدامات اساسی انجام نمی‌دهند؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۹ - ۱۴۰۲/۰۱/۱۱
0
0
بخشنامه وام 50 تا 100 بدون ضامن در بهمن ماه سال 1400 توسط بانک مرکزی به بانک ها در سراسر کشور ابلاغ شده است ولی متاسفانه بانک ها تاکنون عمل و اجرا نکردند چرا؟
در کشور متاسفانه قانون وجود ندارد عملکرد و تخلفات بانک ها را بررسی و رسیدگی کند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۱/۱۶
0
0
جناب آقای قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی
جناب آقای حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای، رئیس قوه قضاییه
از دی ماه سال 1400 تاکنون در مورد عملکرد و رفتار مجید سلطانی مدیر عامل شرکت مخابرات ایران و هم درباره مشکلات کارکنان رسمی و به ویژه بازنشسته های شرکت مخابرات در رسانه های بیش از 999 هزار بار اعتراض کرده ایم ولی متاسفانه هیچ کسی هم در کشور بررسی و رسیدگی نکرده است چرا؟ و برای همه مشخص و روشن و ثابت شده است که در کشور قانون و عدالت وجود ندارد.
نظرات شما
پیشخوان