تاریخ انتشار: ۱۰:۴۰ - ۱۲ فروردين ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۵ نظر

عذرخواهی حسین شریعتمداری از احمد وحیدی: خاضعانه از وزیر کشور پوزش می‌خواهم

حسین شریعتمداری، مدیر مسئول کیهان نوشت: مصاحبه پنجشنبه اینجانب درباره بیانیه اخیر وزارت کشور، حاوی نکته‌ای بود که بایسته به نظر نمی‌رسید و می‌توانست از یک سو به دستآویزی برای سوءاستفاده دشمنان تبدیل شود.

عذرخواهی حسین شریعتمداری از احمد وحیدی

رویداد۲۴ فارس نوشت؛ حسین شریعتمداری مدیرمسئول کیهان در توضیحی نوشت:

مصاحبه پنجشنبه اینجانب درباره بیانیه اخیر وزارت کشور، حاوی نکته‌ای بود که بایسته به نظر نمی‌رسید و می‌توانست از یک سو به دستآویزی برای سوءاستفاده دشمنان تبدیل شود، که متاسفانه اینگونه نیز شد! و از سوی دیگر برداشت ناصواب برخی از دوستان را به دنبال داشته باشد، که این برداشت ناصواب را نیز در پی‌ داشت. از این روی ارائه توضیحی آمیخته به پوزش را در این خصوص ضروری می‌دانم و از جنابعالی استدعای انتشار آن را دارم و آن این که؛

الف: اگرچه در مصاحبه یادشده بر «قابل تقدیر» بودن بیانیه وزارت کشور تاکید شده بود ولی با توجه به شناختی که از آقای وحیدی برادر مومن و فداکار خویش دارم و طی چند دهه اخیر بارها شاهد اقدامات ایثارگرانه ایشان بوده‌ام، اشاره به این نکته که بیانیه یادشده «دوپهلو به نظر می‌رسد»! شایسته نبود، ضمن آن که دور از انصاف نیز بود. بایسته آن بود و خداپسندانه نیز، که تلاش ایشان و همکاران محترمشان را پاس می‌داشتم. از این روی، خاضعانه از ایشان و همکاران محترمشان پوزش می‌خواهم و امید آن که خدای مهربان نیز عذرم را بپذیرد.


بیشتر بخوانید: واکنش شریعتمداری به بیانیه وزارت کشور درباره حجاب؛ دیرهنگام و دوپهلو به نظر میرسد!


ب: از تلاش بی‌وقفه برادر وحیدی در خدمت‌رسانی خالصانه به اسلام و انقلاب باخبرم و مخصوصاً اطلاعات موثقی داشته و دارم که ایشان برای مقابله با پدیده پلشت کشف حجاب بیشترین تلاش را داشته و در این راه پیشتاز بوده و هستند و در همان حال با کم‌کاری برخی دیگر از دست‌اندرکاران روبرو بوده‌اند. انگیزه‌ام در بخش مورد اشاره از مصاحبه یادشده، آن بود که به کم‌کاری آن عده از دست‌اندرکاران اشاره‌ای ولو تلویحی شده باشد ولی به قول ملای رومی «از قضا، سرکنگبین صفرا فزود».

ج: رسانه‌های بیگانه با ذوق‌زدگی از اختلاف اینجانب با برادر وحیدی عزیز خبر داده بودند که باید خطاب به آنها اعلام کنم اولاً؛ یک موی وحیدی را با تمام موجودیت دشمنان و بدخواهان اسلام و انقلاب، حتی قابل مقایسه هم نمی‌دانیم و ثانیاً؛ به قول سعدی «ما که هستیم که اندیشه ما نیز کنند» …

وَآخِرُ دَعْوَاهُمْ أَنِ الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ .

حسین شریعتمداری

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۱/۱۲
0
0
تو منفور ملتی
ناشناس
|
Sweden
|
۱۱:۵۱ - ۱۴۰۲/۰۱/۱۲
0
0
خوب پاچه گیری هم یک نوع خصلت و عادت است که اگر ترک شود موجب مرض میشود.

لطیفه‌ای از مرحوم آیت‌ا صادق خلخالی تعریف میکنند که گویا ایشان در سفری که به کردستان داشته به محض پیاده شدن از هواپیما میگوید اینها ایکه روبروی من هستند تیر باران کنید! اطلاع میدهند که اینان شهردار، فرماندار و استاندار هستند و به استقبال آماده ا‌ند، میگوید افرادی که طرف راست من هستند را تیر باران کنید که به اطلاع میرسانند که اینها محافظ و گارد شما هستند همین طور...... طرف چپیها هم شاکیان بودند و نهایتن عقب ایشان پرسنل هواپیما...ایشان عصبانی میشود و میگوید پس بی‌ ش...مرا برای چه اینجا آورده اید.
ناشناس
|
Germany
|
۱۲:۳۹ - ۱۴۰۲/۰۱/۱۲
0
0
ببین کی از کی معذرت میخواد واقعا ارزش سرتیترتون را داشت
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۳:۵۹ - ۱۴۰۲/۰۱/۱۲
0
0
بی آبرو تر و منفور تر از این حسین تنگه بند وجود ندارد. به ..... خوردن انداختنش
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۳ - ۱۴۰۲/۰۱/۱۲
0
0
اینکه اینان رابطه دختر و پسر و الخصوص رابطه جنسی را یک چیز سیاه و شیطانی می بینند ریشه در باورهای مسیحی شان است و یا دستکم تحت تاثیر فرهنگ غرب قرار گرفتند.
نظرات شما
پیشخوان