تاریخ انتشار: ۱۸:۳۰ - ۲۳ فروردين ۱۴۰۲

نماینده مجلس: دولت برنامه ای برای افزایش قیمت بنزین ندارد

یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: همان طوری که بارها اعلام شده است تاکنون دولت هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت بنزین نداشته است.

نماینده مجلس: دولت برنامه ای برای افزایش قیمت بنزین ندارد

رویداد۲۴ یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: همان طوری که بار‌ها اعلام شده است تاکنون دولت هیچ برنامه‌ای برای افزایش قیمت بنزین نداشته است.

رمضانعلی سنگدوینی گفت: با اشاره به شایعات مطروحه مبنی بر افزایش قیمت بنزین، بیان کرد: تاکنون چندین بار این شایعات در فضای مجازی منتشر شده و هم اعضای کمیسیون انرژی و هم شخص وزیر نفت و هم شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی این موضوع را تکذیب کرده و تاکید داشته که دولت برنامه‌ای برای افزایش قیمت بنزین ندارد.


بیشتر بخوانید: اگر دولت مخفیانه قیمت بنزین را افزایش دهد، با طرح سه فوریتی آن را لغو می‌کنیم/ مردم به اندازه کافی مشکل دارند


وی در ادامه اظهار کرد: از سوی دیگر با افزایش قیمت بنزین منابع جدیدی حاصل می‌شود که باید برای آن مصارف در نظر گرفته شود. اگر بنا بود که دولت قیمت بنزین را تغییر دهد در لایحه بودجه این موضوع را پیش بینی می‌کرد و آن را به مجلس ارائه می‌داد؛ اما در لایحه بودجه ۱۴۰۲ نیز قیمت بنزینی افزایشی نداشته است. عده‌ای با پخش این شایعات سعی در ملتهب کردن جامعه دارند.

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: دولت اعلام کرده که فعلا برنامه‌ای برای افزایش قیمت بنزین ندارد. چنین موضوعی در کمیسیون انرژی مجلس نیز طرح نشده است.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: قیمت بنزین
نظرات شما
پیشخوان