تاریخ انتشار: ۱۶:۰۰ - ۲۸ فروردين ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۲ نظر

فروش قسطی به کالا‌های اساسی رسید

با افزایش قیمت کالا‌های اساسی و کاهش قدرت خرید مردم فروش اقساطی به کالا‌های اساسی نیز رسیده است و یک عامل توزیع کالا‌های اساسی در فضای مجازی، فروش اقساطی بدون بهره را نیز راه‌اندازی کرده است.

فروش قسطی به کالا‌های اساسی رسید

رویداد۲۴ بعد از اینکه در برخی از بازار‌ها مانند لوازم خانگی و فرش به‌دلیل تورم و کاهش قدرت خرید مردم شاهد فروش اقساطی کالا بودیم این بار فروش اقساطی کالا به کالا‌های اساسی نیز رسیده است و یکی از سامانه‌های توزیع کالا‌های اساسی تنظیم‌بازاری در فضای مجازی این کار را شروع کرده است.

در این طرح، کالا‌های اساسی و سایر مواد غذایی بدون بهره و در ۵ قسط با سقف یک میلیون تومان عرضه می‌شود.

اجرای طرح‌های اقساطی این‌چنینی نشان از کاهش تقاضا در سطح بازار است و این‌که مصرف‌کنندگان قادر یا حاضر به خرید محصولات با قیمت‌های جدید نیستند به همین منظور توزیع‌کنندگان متوسل به فروش طرح‌های اعتباری می‌شوند.

بنابر این گزارش بر اساس مشاهده‌های میدانی قیمت هر کیلوگرم مرغ ۶۳ هزار تومان تا ۸۵ هزار تومان، تخم‌مرغ در شانه‌های ۳۰ عددی ۸۵ تا ۹۰ هزار تومان، روغن مایع ۸۰۰ گرمی ۵۴ هزار تومان، هر کیلوگرم برنج شیرودی ۷۵ هزار تومان، رب گوجه‌فرنگی ۸۰۰ گرمی ۴۵ هزار تومان و هر کیلوگرم گوشت گوسفندی گرم به‌صورت شقه ۲۳۵ هزار تومان تا ۳۳۰ هزار تومان است.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: کالاهای اساسی
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
Amin
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۴۹ - ۱۴۰۲/۰۱/۲۹
0
0
تو زلزله اخیر ترکیه/سوریه ، حکومت هنگام ارسال پول و مواد غذایی و ... از فرصت استفاده کرده و موشک و اسلحه رایگان هم برای سوریه فرستاده تا اینطوری مشت محکمی تو دهن ملت خودش بزنه که دارن از فقر و بدبختی گوشت رو قسطی میخرن !!!
نظرات شما
پیشخوان