تاریخ انتشار: ۱۴:۴۶ - ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۶ نظر

جواد لاریجانی: برخی‌ها به بهای انحراف در اسلام می‌خواهند رای جمع کنند

محمدجواد لاریجانی با تاکید بر اینکه بعضی‌ها به بهای انحراف در اسلام می‌خواهند رای جمع کنند، گفت: این خیلی بد است که ما سعادت و آینده ملت خودمان را فدا کنیم به‌خاطر این‌که چند تا آدم می‌خواهند رأی بیاورند.

جواد لاریجانی: برخی‌ها به بهای انحراف در اسلام می‌خواهند رای جمع کنند

رویداد۲۴ فارس نوشت: محمدجواد لاریجانی با تاکید بر اینکه بعضی‌ها به بهای انحراف در اسلام می‌خواهند رای جمع کنند، گفت: این خیلی بد است که ما سعادت و آینده ملت خودمان را فدا کنیم به‌خاطر این‌که چند تا آدم می‌خواهند رأی بیاورند.

محمدجواد لاریجانی تحلیگر مسائل سیاسی، در برنامه بدون توقف گفت: متاسفانه برخی دوستان ما در جریان اصلاحات، با پاک کردن صورت مسئله، قصد سوءاستفاده سیاسی دارند.

وی ادامه داد: اخیرا من یک مقاله‌ای در یکی از روزنامه‌های اصلاح‌طلب دیدم که نوشته بود واقعیات اجتماعی را ببینیم. خب دیدن واقعیت اجتماعی به این معنا است که مثلا وقتی ما به‌عنوان یک بیمار به دکتر مراجعه می‌کنیم، درد خود را به دکتر تشریح می‌کنیم، نه این‌که اصل بیماری را انکار کنیم و یا خودمان نسخه بنویسیم.

وی ادامه داد: متأسفانه بعضی از دوستان، واقعیات اجتماعی از جمله این تهاجم ترکیبی همه‌جانبه با مسائل امنیتی مخصوصاً در فتنه اخیر را نمی‌بینند.

بیشتر بخوانید: هر چه به انتخابات نزدیک‌تر می‌شویم، شکاف قالیباف و پایداری بیشتر خواهد شد

لاریجانی تصریح کرد: فتنه اخیر، خدمت زیادی به جمهوری اسلامی کرد با این‌که خسارات زیادی را نیز به کشور تحمیل کرد، اما پرده‌ها را برداشت و نشان داد که ظاهر خواست این جریان حجاب است، اما باطن آن ترور و خشونت بدون مرز است. واقعیات اجتماعی این‌ها است.

وی افزود: این‌که کسی در خیابان راه برود و چند دختر و پسر بی‌حجاب را به‌عنوان واقعیت اجتماعی جا بزند، نشان می‌دهد که اتفاقاً واقعیت اجتماعی را ندیده است چرا که واقعیت اجتماعی، تحلیل درست می‌خواهد.

لاریجانی اظهار کرد: متأسفانه برخی سیاسیون می‌خواهند سوءاستفاده کنند و به بهانه انحراف در اسلام می‌خواهند رأی جمع کنند. این خیلی چیز بدی است که ما سعادت و آینده ملت خودمان را فدا کنیم به‌خاطر این‌که چند تا آدم می‌خواهند رأی بیاورند. خب به درک که رأی نیاوردید.

منبع: فارس
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۲/۰۳
0
5
هه!
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۱۴:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۲/۰۴
به قول حافظ:
گربه زاهد نماز کرد

پیشی جون با این حرفات میخوای جوجه ها و مرغ ها رو فریب بدی بیان پشا سرت به نماز تا دم بزنگاه بپری و بگیریشون
ناشناس
|
Sweden
|
۱۶:۰۴ - ۱۴۰۲/۰۲/۰۳
1
16
گویا بیماری شیزوفرنی از خطرناکترین بیماریهای روانی است چون مریض خود را بیمار نمیداند، مثل آقای جواد لاریجانی که سمبل انحراف اسلامی و اخلاقی است. اگر منکر این امر هستی، لطف کن همینجا فقط یک قسمت از کارهای ضد مردمی و ضد اسلامی، مدارک زمین‌های قصبی ورامین و حفر چاه‌های عمیق غیر قانونی در آن زمین‌ها را نشان بده.
ناشناس
|
Iraq
|
۱۷:۳۵ - ۱۴۰۲/۰۲/۰۳
0
6
ما وکیل می فرستیم مجلس ولی مجلس مطیع هستش این جور خواسته شده نماینده ها باید اونقدر سیاست بدانند که مردم مطبوعات نفهمن بز اخ وش هستند این احمقانه نیست ما داریم تاوان دیکتاتوری اون قزاق چکمه پوش رو پس می‌دهیم رجال سیاسی ما تحمل یک کلمه حرف انتقاد یا یک فحش سیاسی رو ندارند در حالی که مرد سیاسی باید فحش خورش ملس باشه لبخند بزنه باید طبق قاعده روز عمل کرد متاسفانه شما نمی دونید چجور میشه در دمکراسی خوب عمل کرد و بازی کرد غربی ها از طریق همین دمکراسی مردم رو به هر طرف خواستند سوق دادند اونها تحت دمکراسی کاری کردن درست مردم همان کاری انجام بدهند که سیاسیون انتظار دارند اون وقت ما حاضر نیستیم کمتر از گل بشنویم مو انتظار داریم که یک عمر برای همیشه بر آنها حکومت کنیم
کاربر افسرده
|
United States of America
|
۱۷:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۲/۰۳
0
13
چهره شما که نزد مردم شناخته شده و بسيار مخدوش است سعى نکنيد اداى يک آدم منصف و درستکار را بازى کنيد.
شیدا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۲/۰۳
0
7
والا ملت تا الان تصور میکردن که مسئولان حکومت سراپافاسد اسلامی فقط کودن هستن ولی الان میبینن که کور هم هستن !! جواد لاریجانی یعنی تو خیابون هم راه نمیره زن و بچه اش هم راه نمیرن خواهرزاده و برادرزاده و ... اش هم راه نمیرن ببینن از هر صد تا خانوم ۹۵ تاشون یا کلن حجاب ندارن یا ۷۰ درصد روسریشون افتاده !! و اگر اینا چندتا هستن برای چی نیروی انتظامی ۲ میلیارد تومان هزینه کرده برای پیامک رعایت حجاب یعنی پیامک برای چند ده میلیون نفر رفته !! یعنی این چند ده میلیون نفر همون چند نفرن که آ جواد میگه!!!!؟؟؟؟ ....
نظرات شما
نظرسنجی
آیا از 26 فروردین تجربه برخورد با گشت ارشاد را داشتید؟
پیشخوان