تاریخ انتشار: ۲۰:۳۳ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۲

آغاز طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو ویژه مادران

ایران خودرو در اطلاعیه‌ای از آغاز اولین طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو ویژه مادران خبر داد. در این طرح ۶ خودروی پرطرفدار ایران خودرو عرضه خواهد شد. اما شرایط فروش چیست و چه کسانی می‌توانند در این طرح شرکت کنند؟

آغاز طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو ویژه مادران

رویداد۲۴ اولین طرح فروش فوق العاده ایران خودرو ویژه مادران از سوی ایران خودرو در هفته جدید آغاز می‌شود.

مشمولان طرح فروش فوق العاده ایران خودرو

بر اساس اطلاعیه ایران خودرو، طرح جدید فروش فوق العاده تنها شامل مادران دارای فرزند دوم و بیشتر می‌شود. مادرانی که از تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ صاحب فرزند دوم و بیشتر شده باشند می‌توانند در این طرح ثبت نام کنند، مشروط به اینکه:

در سامانه یکپارچه ثبت نام نموده و اسامی ایشان به عنوان اولویت اول فروش فوق العاده طرح مادران به این شرکت اعلام شده باشد. دوما پیامک شرکت ایران خودرو را دریافت کرده باشند. زمان فعال سازی این بخشنامه بعد از ارسال پیامک از سوی ایران خودرو خواهد بود.


بیشتر بخوانید: احتمال برگزاری مرحله دوم فروش بدون محصولات ایران خودرو


کدام خودرو‌ها در طرح جدید ایران خودرو واگذار می‌شود؟   

در این طرح قرار است ۶ خودرو پرطرفدار ایران خودرو با موعد تحویل سه ماهه و قیمت نهایی به متقاضیان عرضه شود. این خودرو‌ها شامل دنا پلاس اتوماتیک، پژو پارس، پژو ۲۰۷ دستی و اتومات و سورن پلاس بنزینی و تارا اتوماتیک است.

بر اساس اطلاعیه ایران خودرو، قیمت دنا پلاس اتوماتیک با موتور توربو ۵۴۴ میلیون تومان اعلام شده است. قیمت کارخانه پژو پارس سال هم ۲۵۷ میلیون تومان است. پژو ۲۰۷ دستی با قیمت ۳۱۸ میلیون تومان به متقاضیان تحویل داده میشود. قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک قف قرمز هم در این زرح ۴۱۷ میلیون تومان است.

قیمت سورن پلاس بنزینی ۳۱۳ میلیون تومان و قیمت تارا اتوماتیک هم ۴۹۰ میلیون تومان است. آنطور که در این بخشنامه آمده، مهلت تحویل این خودرو‌ها سه ماهه و قیمت اعلام شده، نهایی است.

آغاز طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو ویژه مادران

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: ایران خودرو
نظرات شما
نظرسنجی
پیش‌بینی شما از آینده قیمت دلار چیست؟
پیشخوان