تاریخ انتشار: ۱۱:۰۰ - ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۲

پیشنهاد کی‌روش به پدیده ایرانی برای تغییر تابعیت!

علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال فولاد در یک گفت‌وگوی تلویزیونی تایید کرد که فدراسیون فوتبال قطر به دنبال اعطای تابعیت به محمد امین حزباوی پدیده جدید فوتبال ایران بوده است.

منصوریان درباره پیشنهاد کی روش به پدیده ایرانی: قطر به دنبال محمدامین حزباوی است؛ پیشنهاد شهروندی داده‌ند تا او برای تیم ملی قطر بازی کند / حزباوی وقتی این شایعات را شنید، به شدت ناراحت شد

رویداد۲۴ علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در یک گفت‌وگوی تلویزیونی خبر از پیشنهاد فدراسیون فوتبال قطر به دنبال به محمد امین حزباوی پدیده جدید فوتبال ایران داد و گفت این بازیکن جوان پیشنهاد قطری‌ها را رد کرده است.

علیرضا منصوریان، درباره پیشنهاد کارلوس کی روش در خصوص پدیده ایرانی گفت: قصد پنهان کردن چیزی را ندارم. ما هم شنیده‌ایم که قطر به دنبال محمدامین حزباوی است و پیشنهاد شهروندی دادند تا او بتواند برای تیم ملی این کشور بازی کند. خود حزباوی علاقه دارد تحت لوای پرچم کشورمان بازی کند و وقتی این شایعات را شنید به شدت ناراحت شد؛ از طرفی امیر قلعه‌نویی هم روی او نظر مثبتی دارد و اجازه نمی‌دهیم چنین ستاره‌ای از کشور خارج شود.

منبع: انتخاب
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما
پیشخوان