تاریخ انتشار: ۱۷:۳۸ - ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۲

زمان تحویل این خودرو‌ی وارداتی مشخص شد

تیموری در خصوص علت تاخیر در تحویل چانگان گفت: تاخیر این خودرو به دلیل استاندارد‌های کشور عربستان بود، چون ۱۲۰۰ خودرو از این کشور وارد شده که با استاندارد‌های ما مطابقت نداشت به همین دلیل با تاخیر در تحویل به مشتریان شد.

زمان تحویل این خودرو‌ی وارداتی مشخص شد

رویداد۲۴ مدیر عامل شرکت خودروسازی سایپا از تحویل خودرو‌های وارداتی چانگان از هفته آینده خبر داد. محمدعلی تیموری گفت: سال ۱۴۰۰ تولید خودروسازی سایپا ۱۰۵۰ بود که ما سال گذشته موفق شدیم تولید را به رقم ۲۰۸۰ تولید با رشد ۳۵ درصدی رسانده ایم.

وی اضافه کرد: برنامه داریم تا حداقل ۸ محصول جدید را از طریق سایپا و شرکت‌های زیرمجموعه به مرحله تولید برساند. همچنین قرار است تا برخی شرکت‌های زیرمجموعه گروه خودروسازی سایپا در کنار واردات خودرو‌های چینی بحث مونتاژ خودرو را نیز دنبال کنند.


بیشتر بخوانید: ۴ مزیت واردات خودرو دست دوم برای ایران


تیموری افزود: امسال در این مدت دوماهه ۴۱ درصد رشد تولید داشته ایم متاسفانه سال قبل به دلیل استاندارد ۳ خودرو را از دست داده ایم که همین موضوع ۵۰ درصد تولید شرکت سایپا از دست رفت. مدیر عامل سایپا بیان کرد: در سال گذشته دوبار قیمت‌ها را اصلاح کردیم به طوریکه هر ۳ ماه یکبار باید قیمت‌ها را بروزرسانی کنید چرا که برخی قطعات باید تهیه شود.

تیموری در خصوص علت تاخیر در تحویل چانگان گفت: تاخیر این خودرو به دلیل استاندارد‌های کشور عربستان بود، چون ۱۲۰۰ خودرو از این کشور وارد شده که با استاندارد‌های ما مطابقت نداشت به همین دلیل با تاخیر در تحویل به مشتریان شد. به گفته او از هفته آینده تحویل خودرو چانگان آغاز خواهد شد.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: واردات خودرو
نظرات شما
پیشخوان