تاریخ انتشار: ۱۶:۱۱ - ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۲

معرفی همراه اول به عنوان برترین سرمایه‌گذار حوزه نوآوری

حرکت اول به عنوان سرمایه‌گذار خطرپذیر گروه همراه اول، تاثیرگذارترین سرمایه‌گذار شرکتی در اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی شد.

معرفی همراه اول به عنوان برترین سرمایه‌گذار حوزه نوآوری

رویداد۲۴ به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، نخستین رویداد بین‌المللی تأمین مالی نوآوری و فناوری (فینوتکس) روز گذشته (۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲) در حاشیه رویداد اینوتکس ۲۰۲۳ آغاز به کار کرد و طی آن از برترین حامیان مالی حوزه‌های دانش بنیان تقدیر به عمل آمد.

برگزیدگان این رویداد در بخش‌های «بانک ها»، «پارک‌های علم و فناوری»، «صندوق‌های پژوهش و فناوری»، «سرمایه گذاران»، «سکو‌های تامین مالی جمعی»، «اعتبارافزارها»، «شتابدهنده‌ها و مراکز نوآوری برتر» و «بیمه» بودند.

نهایتا هم پس از طی فرآیند ارزیابی چند مرحله‌ای و راستی آزمایی از بین ۱۲۰ بازیگر اصلی که با همکاری معاونت علمی فناوری و ریاست جمهوری و نهاد‌های مجری مانند انجمن سرمایه گذاران خطرپذیر کشور انجام شد، برگزیدگان انتخاب شدند.

در این مراسم که با حضور هاشم آقازاده دستیار معاون علمی و فناوری رییس جمهور، علیرضا دلیری دبیر رویداد فینوتکس، امید رضایی فر معاون فناوری وزیر علوم و مهدی صفاری نیا رییس پارک فناوری پردیس برگزار شد، از برترین حامیان مالی و سرمایه گذاران حوزه‌های دانش بنیان تقدیر به عمل آمد.

در این رویداد شرکت «حرکت اول» به عنوان هلدینگ سرمایه گذار خطرپذیر گروه همراه اول به عنوان «تاثیرگذارترین سرمایه گذار شرکتی در اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی» برگزیده و از محمدمهدی عباسخانی مدیرعامل این شرکت تقدیر شد.

این هلدینگ سرمایه گذاری از سال ۱۳۹۷ با ماموریت توانمندسازی اکوسیستم دیجیتال کشور شکل گرفته و در کسب و کار‌های مرحله میانی و بالاتر در حوزه‌های آموزش، رسانه، تبلیغات، گردشگری، مالی و بیمه، تجارت الکترونیک سلامت و تکنولوژی‌های نوآورانه سرمایه گذاری می‌کند.

گفتنی است میاره، فلای تودی، جاجیگا، آچاره، همراه مکانیک، نبض، نت باکس، آلا و دیدیمون بخشی از سبد سرمایه گذاری حرکت اول است.

همچنین در بخش شتابدهنده‌ها نیز از شتابدهنده «هاب اصفهان» که از شتابدهنده‌های حرکت اول است، به عنوان شتابدهنده برگزیده تقدیر شد.

نظرات شما