تاریخ انتشار: ۱۵:۳۵ - ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۱ نظر

معاون وزیر ورزش: استقلال از آسیا حذف شده است!

معاون وزیر ورزش با اشاره به جزئیات حذف تیم استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا؛ گفت: طبق نظر کارشناسان استقلال از لیگ قهرمانان آسیا حذف شده است؛ احتمال حذف شدن پرسپولیس از این بازی‌ها نیست هوادارن پرسپولیس نگران حذف تیمشان از بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا نباشند.

معاون وزیر ورزش: استقلال از آسیا حذف شده است!

رویداد۲۴ سید محمدرضا پولادگر معاون وزیر ورزش در مورد وضعیت کسب مجوز حرفه ای باشگاه پرسپولیس، گفت: کسب مجوز حرفه‌ای در سال‌های اخیر با شرایط خاصی امکانپذیر است، امروز فیفا به هر گزارشی که از طرف ایران می‌رسد راستی آزمایی و کنترل می‌کند، متاسفانه از داخل کشور به صورت مداوم گزارشات هدف دار به خارج از کشور ارسال می‌شود که باعث تعلیق کمیته بدوی شده است.

کسب مجوز حرفه‌ای را کمیته بدوی باید تایید نماید

معاون وزیر ورزش تاکید کرد:  کسب مجوز حرفه‌ای را کمیته بدوی باید تایید نماید و ارتباطی به خارج از کشور ندارد به قدری گزارشات ضد و نقیض از کمیته بدوی و جاهای دیگر ارسال شده است که AFC   این کمیته حدود 2سال تعلیق کرده بود. در حال حاضر تمام گزارشاتی که به واسطه باشگاه‌ها ارسال می‌شود و بر روی سامانه مربوطه بارگذاری کنترل و پیگیری می‌شود.

این مقام مسئول در وزات ورزش و جوانان در خصوص وضعیت نامناسب ورزشگاه آزادی و وعده بازسازی آن ظرف سه سال آینده؛ گفت: مسئولانی که منابع در اختیار دارند متولی بازسازی استادیوم آزادی هستند؛ در حال حاضر شرکت توسعه و تجهیز و مدیریت مجموعه وزارتخانه مسئولیت باز سازی آن را بر عهده دارند.

وی با تاکید به اینکه دادستانی برای بازسازی طبقات بالایی استادیوم آزادی ورود داشته؛ اظهار کرد: استادیوم آزادی جزئی از سرمایه‌های ملی کشور ما است؛ باشگاه پرسپولیس و استقلال مجموعه آزادی را به عنوان استادیوم معرفی کرده‌اند، بنده متخصص بازسازی این مجموعه نیستم و نمی‌توانم زمان دقیق بازسازی این مجموعه را اعلام کنم.

هوادارن پرسپولیس نگران حذف تیمشان از بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا نباشند

پولادگر در مورد جزییات حذف تیم استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا؛ گفت: طبق نظر کارشناسان استقلال از لیگ قهرمانان آسیا حذف شده است؛ احتمال حذف شدن پرسپولیس از این بازی‌ها نیست هوادارن این تیم نگران حذف تیمشان از بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا نباشند.

منبع: خانه ملت
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
عصری
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۵۱ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۱
0
0
عده ایی عقده ایی فکر می کنند با حذف تاج و بالا بردن لنگ به لنگ جام می دهند...
نظرات شما
نظرسنجی
آیا از 26 فروردین تجربه برخورد با گشت ارشاد را داشتید؟
پیشخوان