تاریخ انتشار: ۱۳:۲۵ - ۰۳ تير ۱۴۰۲

حضور همراه اول در نمایشگاه الکامپ ۲۰۲۳ با شعار تجربه جهان دیجیتال

گروه همراه اول با شعار تجربه جهان دیجیتال، در الکامپ ۲۰۲۳ به ارائه آخرین دستاورد‌های فنی و سرویس‌های دیجیتال خود می‌پردازد و رونمایی‌های ویژه‌ای را برای بازدیدکنندگان در نظر گرفته است.

حضور همراه اول در نمایشگاه الکامپ ۲۰۲۳ با شعار تجربه جهان دیجیتال
رویداد۲۴ به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکامپ (Elecomp ۲۰۲۳) از ۴ تا ۷ تیر ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران با حضور فعالان عرصه فناوری برگزار می‌شود که «همراه اول» به عنوان طلایه دار هوشمندسازی کسب و کار‌ها و پیشران تحول دیجیتال کشور نیز در آن حضور دارد.

نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور به شکلی متمرکز در سالن ۳۵ به همراه اعضای گروه خود و در فضایی نزدیک به ۱۲۰۰ مترمربع حضور دارد که به ارائه آخرین دستاورد‌های دیجیتال و فناوری‌های نسل نو در قالب محصولات و سرویس‌های تجاری، یوزکیس و دمو‌های کاربردی می‌پردازد.

همراه اول با در اختیار داشتن بیشترین سهم بازار مشترکان تلفن همراه کشور، در قالب ۳ زون اصلی «شبکه و زیرساخت»، «راه حل‌های کسب و کاری» و «زندگی دیجیتال» در این رویداد حاضر می‌شود و به ارائه جامعی از خدمات و سرویس‌های مربوط به این زون‌ها می‌پردازد.

محوریت حضور سگمنت شبکه و زیرساخت بر «تکنولوژی و اتصال» است که ضمن برقراری پوشش ۵ G در سطح نمایشگاه، مقدمه‌ای از فناوری‌های نسل جدید ارائه می‌دهد و همچنین پلتفرم ویژه اینترنت اشیاء را به نمایش می‌گذارد.

سگمنت راه حل‌های کسب و کاری نیز با شاخه‌های محصولات و خدمات سازمانی، لجستیک و حمل و نقل، ابزار‌های هوشمند، آینده تحرک پذیری، فینتک، خدمات ابری و مرکز داده، سلامت الکترونیکی، خدمات مبتنی بر هوش مصنوعی و استارتاپ‌های موجود در سبد سرمایه گذاری همراه اول در این رویداد حاضر می‌شود.

در نهایت هم زون زندگی دیجیتال با ساختار توریسم، فینتک (فناوری مالی)، بازی و سرگرمی، کودک و نوجوان، محصولات و خدمات مخابراتی، حمایت از مشتریان، آموزش الکترونیکی، خدمات و سلامت هوشمند به میزبانی از بازدیدکنندگان الکامپ ۲۰۲۳ می‌پردازد.

همراه اول به منظور تفکیک خدمات دیجیتال و ارائه سرویس‌های نمایشگاهی، در غرفه‌های محیطی خود که در محوطه نمایشگاه تدارک دیده است، ضمن پاسخگویی به تمامی درخواست ها، به فروش انواع سیمکارت، مودم، موبایل و مودم قسطی و همچنین رونمایی از مودم ۵ G می‌پردازد.

علاقه‌مندان به سرویس‌های نوظهور دنیای دیجیتال، می‌توانند با مراجعه به غرفه‌های اپراتور اول تلفن همراه که با فراهم آوردن بالغ بر ۸۵ درصد پوشش جمعیتی نسل‌های نوین ارتباطی در کشور، هم اکنون بیشترین سهم بازار «مشترکان پهن باند سیار» را در اختیار دارد، از نزدیک با مقولات، «اینترنت اشیاء»، «تماس تصویری بر بستر نسل چهارم یا ViLTE»، «احراز هویت بایومتریک»، «API کنسول همات»، «سامانه رمز ارز» و «کیف پول فراگیر» آشنا شوند.

علاوه بر این سرویس ها، امکان آشنایی و تعامل با «چت بات حج»، «خودنویس هوشمند برای مدیریت صورت جلسات»، «خدمات و محصولات دیتاسنتری»، «مرکز تماس ابری»، «خودروی متصل»، «مدیریت هوشمند انرژی»، «لجستیک هوشمند»، «تماس امن»، «سرویس بی سیم سازمانی»، «استارتاپ‌های موجود در سبد سرمایه گذاری اپراتور اول تلفن همراه نظیر نت باکس، دیدیمون، نبض و میاره»، «پلتفرم‌های دیجیتال اوانو، ذره بین و شاد»، «بازی و سرگرمی»، «آی بیمه»، «سیمکارت‌های گردشگری، انارستان و نوجوان» و «باشگاه مشتریان» نیز در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک فراهم است.

در این نمایشگاه برای نخستین بار یوزکیسی مربوط به سرویس‌های هوشمند با عنوان «عکس با سلبریتی ها» که توسط مرکز تحقیق و توسعه همراه اول پیاده سازی شده است، آورده می‌شود و در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد تا بتوانند با چهره‌ها و قهرمانان ورزشی مورد علاقه خود عکس اختصاصی بگیرند.

حضور همراه اول به عنوان لوکوموتیو پرقدرت مسیر حرکتی ایران دیجیتال منوط به فضای سالن نمایشگاهی نمی‌شود و به منظور اشتراک مساعی، شبکه سازی و هم افزایی تجربیات فن سالاران در حوزه‌های گوناگون ICT، درصدد است با حضور و ارائه‌هایی ویژه در بخش الکام تاکز به گفتمان سازی در حوزه‌های تحول دیجیتال، اقتصاد دیجیتال، دولت الکترونیک و هوشمند سازی بپردازد.

در این راستا دو سخنرانی با موضوعات «نقش آفرینی اپراتور‌های تلکام در توانمندسازی و توسعه اکوسیستم دانش بنیان صنعت ICT کشور» و «مدل‌های کاربردی هوش مصنوعی در صنعت سلامت و چالش‌های پیش رو» به ترتیب در روز‌های «یکشنبه ۴ تیر ساعت ۱۰» و «دوشنبه ۵ تیر ساعت ۱۵» در سالن ۴۴ برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به بازدید از این نمایشگاه و آشنایی با محصولات و خدمات نوین توسعه یافته توسط گروه همراه اول می‌توانند در بازه زمانی ۸ تا ۱۶ تاریخ‌های مذکور به سالن ۳۵ نمایشگاه بین المللی تهران مراجعه کنند.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما