تاریخ انتشار: ۱۰:۳۵ - ۰۶ تير ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۲ نظر

زاکانی از شهرداری تهران استعفا داد؟

شایعات و گمانه‌زنی‌ها مبنی بر آن است که بعضی می‌گویند: زاکانی استعفای خود را به مهدی چمران و پرویز سروری تقدیم کرده است.

زاکانی از شهرداری تهران استعفا داده؟

رویداد۲۴ روزنامه هم‌میهن نوشت: روز گذشته روزی پر از شایعه و حاشیه در مدیریت شهری پایتخت بود. گفته می‌شود علیرضا زاکانی، شهردار تهران پس از بازگشت از بروکسل و مجمع عمومی متروپلیس، هیچ دستور کتبی‌ای را صادر نکرده است. او در این مدت فقط در مراسم بزرگداشت شهید مصطفی چمران حاضر شده و سخنرانی کرده است.

با آنکه از زاکانی در کنار مهدی چمران، رئیس شورای شهر تهران و پرویز سروری، نایب‌رئیس شورای شهر تهران برای بازدید از روزنامه همشهری دعوت شده بود، اما در این مراسم حاضر نشد.

از سوی دیگر برنامه «قرار خدمت» که بازدید شهردار از یکی از مناطق ۲۲ گانه است نیز به دلیل عدم حضور زاکانی لغو شده است.

شایعات و گمانه‌زنی‌ها مبنی بر آن است که بعضی می‌گویند: «زاکانی استعفای خود را به مهدی چمران و پرویز سروری تقدیم کرده است. او به دلیل فشار‌های دستگاه نظارتی، اختلافاتش در کمیسیون ماده ۵ با شورای‌عالی شهرسازی و معماری، نارضایتی کارکنان شهرداری و حتی فشار برای عزل دو معاونش استعفا کرده است.»

برخی هم معتقدند به دلایل فوق‌الذکر زاکانی هم مانند احمدی‌نژاد قهر کرده است.

از سوی دیگر شورای شهر تهران هم از این حاشیه‌ها به دور نبوده و طبق خبر دیگری، روز گذشته سه نفر از اعضای شورای شهر تهران درباره عملکرد خود برای ارائه توضیحات به دستگاه‌های نظارتی مراجعه کردند و شایعه بازداشت قریب‌الوقوع یک نفر از آن‌ها قوت گرفته است.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
United States of America
|
۱۴:۲۹ - ۱۴۰۲/۰۴/۰۶
0
6
همه به هم رشوه می گیرند - فساد در جمهوری اسلامی نهادینه شده است.
ناشناس
|
United States of America
|
۱۶:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۴/۰۶
0
7
از حقارتی که از سفر بلژیک بهش دست داده - زده به سیم آخر - کمی متوجه شده که چه قدر منفوره .نه فقط در ایران بلکه در دنیا گجستک (نکوهیده)است.
نظرات شما