تاریخ انتشار: ۲۲:۱۵ - ۲۹ تير ۱۴۰۲

اجاره خانه در خیابان کارگر چقدر بودجه می‌خواهد؟

برای اجاره خانه در خیابان کارگر تهران به حداقل ۴۲۰ میلیون تومان بودجه برای رهن اولیه نیاز دارید.

قیمت مسکن

رویداد۲۴ به گزارش اقتصاد آنلاین، اجاره خانه در خیابان کارگر را دارید و ساکن قبلی این منطقه نیستید باید بدانید که این خیابان طویل است و شامل و بخش شمالی و جنوبی می‌شود. از این رو محله‌های زیادی را در بر می‌گیرد که اختلاف قیمت آن‌ها در بخش شمالی و جنوبی بسیار متفاوت است.

این خیابان جهتی شمالی - جنوبی دارد و از شمال به بزرگراه حکیم و از جنوب به میدان راه‌آهن منتهی می‌شود. خیابان کارگر با خیابان‌های شرقی - غربی مهمی، چون بزرگراه آل‌احمد، خیابان فاطمی، بلوار کشاورز، خیابان انقلاب، خیابان جمهوری، خیابان امام‌خمینی و خیابان مولوی تقاطع دارد. در مسیر خیابان کارگر میادین مهمی، چون میدان انقلاب، میدان پاستور، میدان حر، میدان رازی و میدان راه‌آهن قرار دارند.

اجاره یک واحد در خیابان کارگر تهران را بررسی کرده و توصیه می‌کنیم اگر مبلغ ۴۲۰ میلیون تومان برای رهن (پول پیش) در نظر گرفته اید، خیالتان راحت باشد. با این ۴۲۰ تومان به عنوان کمترین مبلغ رهن می‌توانید در خیابان مختاری با اجاره بهای ۵ میلیون تومان یک واحد ۷۵ متری اجاره کنید.

همچنین برای رهن کامل یک واحد ۱۰۰ متری ۷ سال ساخت باید یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در این منطقه پرداخت کنید.

از این رو جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای اجاره یک واحد ۵۵ تا ۱۰۰ متری در خیابان کارگر با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه‌ای برای رهن و اجاره نیازمند هستید.

با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت‌ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره هزینه اجاره خانه در خیابان کارگر تهران به دست می‌آورید.

اجاره خانه در خیابان کارگر چقدر بودجه می‌خواهد؟

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: قیمت مسکن