تاریخ انتشار: ۱۶:۲۶ - ۰۸ مرداد ۱۴۰۲

طرح جدید مدیران استقلال؛ شکایت از وزارتخانه‌ها

گروهی از مدیران سابق استقلال و پیشکسوتان این تیم طرحی را برای شکایت از برخی اعضای هیئت دولت مد نظر قرار داده‌اند.

طرح جدید مدیران استقلال؛ شکایت از وزارتخانه‌ها

رویداد ۲۴ به گزارش خبر ورزشی؛ ماجرا‌هایی که در روند خصوصی‌سازی استقلال به وقوع پیوست موجب شد تا گروهی از مدیران سابق و اسبق باشگاه استقلال به فکر شکایت از برخی اعضای کابینه بیفتند. البته نگاه آن‌ها کلی بوده و پرسپولیس را هم در پی می‌گیرد، ولی مدیران باشگاه پرسپولیس تا این لحظه تمایلی برای شکایت نشان نداده‌اند و به نظر می‌رسد اگر طرح استقلالی‌ها جلو برود، آن‌ها باید به تنهایی قضیه را در دستور کار قرار بدهند.

در این رابطه با چند نفر از مدیران اسبق استقلال تماس گرفتیم و اغلب آن‌ها ضمن تایید تلویحی طرح مورد نظر، حاضر به مصاحبه نشدند و البته مدعی شدند که هنوز تصمیم نهایی پیرامون امضا کردن این طرح را نیز نگرفته‌اند، ولی کاظم اولیایی مدیرعامل اسبق استقلال تنها کسی بود که حاضر شد در این رابطه با خبرورزشی حرف بزند.

اولیایی گفت: ما با هیچ کس خصومت شخصی نداریم و اصلاً هم نمی‌خواهیم پیروز شدن احتمالی خودمان در دادگاه یا شکست دیگران را تبلیغ کنیم بلکه هدفمان حل مشکلات استقلال است. در رابطه با خصوصی‌سازی استقلال، به برخی بند‌های موجود در اصل ۴۴ قانون اساسی عمل نشده و علاوه بر آن دستور صریح ریاست جمهوری هم مدنظر قرار نگرفته است. همچنین طبق قانون مجلس شورای اسلامی هم باید در هیئت نظارت بر خصوصی‌سازی نماینده داشته باشد، ولی در روز‌های گذشته من با تعداد قابل ملاحظه‌ای از نمایندگان صحبت کردم و هیچ کدام از آن‌ها نمی‌دانستند چه کسی ناظر مجلس در این طرح است. همه این موارد موجب شد تا روی بحث شکایت از وزارت ورزش، وزارت دادگستری و وزارت اقتصاد و دارایی به عنوان سه وزارتخانه حاضر در هیئت  واگذاری استقلال زوم کنیم و از  سه وزیر محترم این سه وزارتخانه بخواهیم پیرامون مسئله توضیح بدهند. البته هنوز هیچ لایحه شکواییه‌ای تنظیم نشده و منتظر آن هستیم تا ببینیم طی روز‌های آینده این دوستان چه تصمیمی پیرامون استقلال می‌گیرند، ولی طرح مربوط به شکایت از این سه وزارتخانه را مدنظر قرار داده‌ایم.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: استقلال تهران
نظرات شما