تاریخ انتشار: ۱۷:۵۲ - ۰۹ مرداد ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۱ نظر

پیشکسوت استقلال: آقای نکونام منتظرم فقط یک اشتباه کنی!

حسن روشن‌ گفت: باشگاه استقلال تنها جایی در دنیا است که مدیرعامل به هیات مدیره دستور می‌دهد.

پیشکسوت استقلال: آقای نکونام! منتظرم تا فقط یک اشتباه کنی!

رویداد۲۴ با آنکه تنها چند روز به آغاز رقابت‌های لیگ برتر باقی مانده و استقلالی‌ها باید در آبادان و در دیداری سخت به مصاف صنعت نفت بروند اما هنوز از پرداخت مطالبات بازیکنان این تیم خبری نیست و آنها منتظر محقق شدن وعده علی خطیر هستند.

در همین زمینه و درباره مشکلات اخیر استقلال با پیشکسوت صریح اللهجه این باشگاه گفتگویی را انجام داده‌ایم.

حسن روشن پیشکسوت آبی‌ها گفت: استقلال وضع خوبی ندارد. فوتبالیست و کادر فنی تا یک مدیریت نباشد که نگاه کلان داشته باشد خیال شان راحت نخواهد بود و اوضاع همین است. اینها اصلا کمیته‌ای در باشگاه ندارند. استقلال تنها جایی است در دنیا که مدیرعامل به هیات مدیره دستور می‌دهد.

وی درباره اعتصاب اخیر بازیکنان استقلال افزود: اتفاقا ما همزمان با شکستن اعتصابشان جلسه داشتیم. آقای اولیایی از بنده، آقایان عبداللهی، جباری، قراب، فریبا، جویباری، دکتر ساعدی و بهرام امیری دعوت کرد تا در جلسه‌ای با مدیران استقلال درباره مشکلات صحبت کنیم. از طرف باشگاه آقای خانی آمده بود. گفتند برویم آنجا بنشینیم کمک کنیم. نمی‌دانستیم بازیکنان اعتصاب کرده‌اند. گفتند آقای نکونام و خطیر هم می‌آیند. به ما ساعت ۳ گفتند ۴ جلسه است. رفتیم دیدم درباره همه چیز صحبت می‌شود جز مسایل استقلال. آقای خانی گفت استقلال ۶۰۰، ۷۰۰ میلیون بدهکار است که اگر ندهند هم مرغوبکار هم کمپ حجازی و هم ساختمان باشگاه به بانک می‌رسد.


بیشتربخوانید: تلاش برای استعفا دادن سرمربی استقلال!


روشن افزود: در این گیر و دار مشاور هیات مدیره آقای نامداری هم آمد. عده‌ای گفتند بهتره حالا که اینها (خطیر و نکونام) نمی‌آیند ما برویم پیش آنها. آقای قراب صحبت کرد و گفت ما که نباید دنبال خطیر برویم. او باید می‌آمد و از جباری و نصی عبداللهی و ... نظر می‌خواست. می‌خواستند ما را ببرند تا از هواداران فحش بخوریم. من قاطی کردم. آقای جباری هم خطاب به مدیران باشگاه گفت شما برای این تیم تا حالا چه کار کرده‌اید و برای پیشکسوتان چه اقداماتی را صورت داده‌اید؟  

وی گفت: یک سال دو سال دیگر ما دیگر پیشکسوت نداریم چون بازیکنان میلیاردی در این تیم نمی‌مانند تا پیشکسوت شوند. البته من به این بازیکنان حق می‌دهم که خواسته‌های میلیاردی داشته باشند چون وضعیت پیشکسوتان تیم شان را می‌بینند. در این باشگاه ذره‌ای برای پیشکسوت ارزش قائل نیستند. پیشکسوت استقلال گفت: آقای اولیایی ۷، ۸ سال است شرکت پیشکسوتان کهن استقلال را درست کرده است اما دریغ از یک مکان مناسب. در مقابل، پرسپولیسی‌ها ساختمان دارند و تمرین می گذارند اما کمیته پیشکسوتان ما در کیف آقای اولیایی است. در اتاق پیشکسوتان استقلال در باشگاه هم فقط دو نفر جا می‌شوند.

روشن در پایان گفت: یک روز نکونام به من زنگ زد و من هم  تشکر کردم از او که رخصت گرفته است. به او گفتم دورو بری‌هایت را قوی انتخاب کن. بعد که سرپرست تیم را انتخاب کرد متوجه شدم دنبال آدم‌های قوی نیست. الان هم منتظر نشسته‌ام تا نکونام یک اشتباه کند و ...

منبع: اطلاعات‌آنلاین
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۴۹ - ۱۴۰۲/۰۵/۰۹
0
0
زیاد حرف میزنی به هیچی هم حسابت نمی کنند بازهم توی کاری که به تومربوط نیست دخالت میکنی
نظرات شما