تاریخ انتشار: ۰۹:۱۱ - ۱۵ مرداد ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۲ نظر
 محمدرضا باهنر:

​داوطلبان مجلس وعده بی‌خود ندهند/ مجلس جای آزمون و خطا نیست

​رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه قصد ثبت‌نام برای انتخابات ندارم، گفت: اگر کسی پنج دوره در مجلس حضور داشت، نگویند این پنج دوره کافی است و داوطلبان هم برای به دست آوردن دو - سه رأی حلال، وعده‌های بی‌خود ندهند.

​داوطلبان مجلس وعده بی‌خود ندهند/ مجلس جای آزمون و خطا نیست

رویداد۲۴ محمدرضا باهنر در سخنانی با بیان اینکه دولت حتی اگر جریان سیاسی مخالف مجلس باشد نمایندگان باید از دولت مستقر حمایت کنند و نقد‌های خود را هم بگویند، اظهار کرد: نگرانم جریان‌های نماینده شناس و کسانی که می‌توانند در راهبری مجلس موثر باشند شوکه شوند، زیرا در بعضی از شهر‌های بزرگ، انتخابات لیستی است و افراد نگرانی دارند که آیا اسامی‌شان در لیست‌ها خواهد بود یا نه.

وی افزود: اصولا مزه انتخابات و تهییج آن، رقابت است، اما بعضی از کسانی که علاقه‌مند به حضور در مجلس هستند، ترجیح می‌دهند رقبای قدر به میدان نیایند. رسانه هم باید تلاش کند حداکثر بی‌طرفی در انتخابات رعایت شود. این وظیفه رسانه ملی است که برای اطلاع‌رسانی اقدام کند و به هیچ طرفی متمایل نشود.


بیشتر بخوانید: نهاد‌های کلیدی دنبال برگزاری انتخابات سالم و رقابتی نیستند/ حکومت فیلترینگ در حال تاخت‌وتاز است


دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه مجلس جایی برای آزمون و خطا نیست، ادامه داد: اگر قرار باشد ۲۹۰ سردار حکمرانی در مجلس وجود داشته باشد، این سرداران باید سلسله مراتب را طی کرده باشند. دوره ماندگاری هرکس در مجلس بیشتر باشد، برای مجلس مفیدتر است.

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه کسانی که تجربه طولانی‌تری در نمایندگی و پست‌های مدیریتی دارند اولی هستند، اظهار کرد: نماینده باید به وظایف نمایندگی و امکانات موجود مملکت مسلط باشد و بتواند از این امکانات برای پیشرفت کشور استفاده کند.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: محمدرضا باهنر
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ببوببو
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۴۲ - ۱۴۰۲/۰۵/۱۵
0
4
آدمی که با وعده ی دروغ رای جمع کنه آن رای حلال نیست !!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۲ - ۱۴۰۲/۰۵/۱۵
0
5
جناب دیگر چیزی در بساط ندارید که وعده دهید. ورشکستگی کامل.
نظرات شما