تاریخ انتشار: ۱۰:۰۵ - ۱۷ مرداد ۱۴۰۲

برگزاری پنجمین دوره بوتکمپ تخصصی اینترنت اشیاء با حمایت همراه اول

بوت‌کمپ تخصصی اینترنت اشیاء با حمایت مرکز تحقیق‌‌وتوسعه همراه اول و همراهی آکادمی همراه برگزار می‌شود.

برگزاری پنجمین دوره بوتکمپ تخصصی اینترنت اشیاء با حمایت همراه اول

رویداد۲۴ به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، مرکز اینترنت اشیاء ایران با حمایت مرکز تحقیق و توسعه همراه اول اقدام به برگزاری پنجمین دوره بوت کمپ تخصصی اینترنت اشیاء می کند.

مرکز تحقیق و توسعه همراه اول علاوه بر حمایت های معنوی معمول، به صورت ویژه تمام یا بخشی از هزینه های شرکت در دوره را نیز برای شرکت کنندگان منتخب با رزومه برتر تأمین می کند.

بوت كمپ اينترنت اشيا يك دوره آموزشی فشرده و هدفمند برای علاقه ‎مندان به حوزه هوشمندسازی است كه با هدف آموزش حرفه ای و آماده سازی افراد برای ورود به بازار كار برگزار می شود.

محتوا‏های آموزشی بوت ‏كمپ در قالب كارگاه های مهارت محور و به صورت پيوسته تدريس می شود؛ همچنین با تعريف سناريوهای عملياتی آموزشی توسط مدرسان، دانش ‌‎پذيران مفاهيم را به صورت عملياتی پياده سازی می‎ كنند. 

در بوت کمپ، آموزش به صورت انفرادی اما در قالب کار گروهی خواهد بود که علاوه بر افزایش مهارت فردی فرصت تشکیل تيم با تخصص ‎های مختلف و مورد نياز، نیز فراهم می شود.

در این رویداد که به صورت حضوری و مجازی از 18 مرداد لغایت 30 شهریور 1402 برگزار می شود، با بهره گیری از اساتید برجسته و با تجربه، تمامی بخش های اکوسیستم اینترنت اشیاء و معماری لایه‌ای آن به صورت عملی و با رویکرد پروژه محور به علاقه‌مندان آموزش داده خواهد شد.

در كنار سناريوهای آموزشی، چندين سناريو هوشمندسازی كاربرد محور در حوزه های صنعت هوشمند، شهر هوشمند، ساختمان هوشمند، کشاورزی هوشمند و غیره نيز برای تيم‎ های بوت كمپ بر اساس نياز بازار تعريف می شود تا دانش‎ پذيران در پايان دوره نيز تجربه توليد يك نمونه اوليه واقعی در حوزه اينترنت اشيا را داشته باشند.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به صفحه https://iotiran.com/product/iotbootcamp1402/ مراجعه کنند.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما