تاریخ انتشار: ۱۲:۳۷ - ۲۵ مرداد ۱۴۰۲

همراه اول برترین غرفه نمایشگاه بین‌المللی الکامپ ۲۰۲۳ شد

با رأی هیات داوران رویداد الکامپ ۲۰۲۳، غرفه همراه اول به عنوان برترین غرفه این نمایشگاه بین‌المللی معرفی شد و مورد تقدیر قرار گرفت.

همراه اول برترین غرفه نمایشگاه بین‌المللی الکامپ ۲۰۲۳ شد
رویداد۲۴ به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، آیین تجلیل از غرفه‌های برتر و تیم اجرایی الکامپ بیست و ششم شب گذشته سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ با حضور مدیران ارشد سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و تهران، نمایندگان شرکت‌های حاضر در این رویداد بین المللی و اصحاب رسانه برگزار شد.

صادق فرامرزی، رییس کمیته اجرایی الکامپ بیست و ششم که از ۴ تا ۷ تیر ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران با حضور فعالان عرصه فناوری برگزار شد، در این مراسم اظهار کرد: این دوره از برگزاری نمایشگاه پس از سه سال وقفه برگزار و با استقبال بیش از ۱۰۰ هزار نفر بازدیدکننده مواجه شد.

قائم مقام سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور همچنین ضمن ارائه گزارشی جامع از الکامپ ۲۰۲۳ که بیشتر ماهیت B ۲ B و B ۲ G داشت، در بخشی از صحبت‌های خود گفت: با کمک وزارت ارتباطات توانستیم میزبان ۵۰ هیات تجاری از کشور‌های مختلف باشیم که حاصل آن برگزاری ۶۰۰ جلسه با شرکت‌های ایرانی بود.

همراه اول برترین غرفه الکامپ ۱۴۰۲

در ادامه این مراسم از غرفه‌های برتر حاضر در الکامپ ۲۰۲۳ تقدیر و به انتخاب هیات داوران، «همراه اول» به عنوان برترین غرفه حاضر در این رویداد بین المللی معرفی شد.

گفتنی است گروه همراه اول با شعار تجربه جهان دیجیتال، در الکامپ ۲۰۲۳ به ارائه آخرین دستاورد‌های فنی و سرویس‌های دیجیتال خود در قالب ۳ زون اصلی «شبکه و زیرساخت»، «راه حل‌های کسب و کاری» و «زندگی دیجیتال» پرداخت و روزانه در سالن ۳۵ نمایشگاه بین المللی تهران، رونمایی‌های ویژه‌ای را برای بازدیدکنندگان داشت.

همراه اول با در اختیار داشتن بیشترین سهم بازار مالی و ارتباطی در حوزه ارتباطات سیار ایران، به عنوان لوکوموتیو پرقدرت مسیر حرکتی ایران دیجیتال لقب گرفته است که حضور آن در الکامپ ۲۶ محدود به فضای نمایشگاهی نشد و به منظور اشتراک مساعی، شبکه سازی و هم افزایی تجربیات فن سالاران در حوزه‌های گوناگون ICT، در بخش الکام تاکز با حضور و ارائه‌هایی ویژه به گفتمان سازی در حوزه‌های تحول دیجیتال، اقتصاد دیجیتال، دولت الکترونیک و هوشمند سازی پرداخت.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما