تاریخ انتشار: ۱۷:۴۵ - ۲۵ شهريور ۱۴۰۲

مهارت خیره‌کننده پلنگ در بالا بردن طعمه ۸۰ پوندی از درخت! +فیلم

یک پلنگ با صعود سریع به یک درخت با طعمه سنگین خود، قدرت و توان باورنکردنی خود را به نمایش می‌گذارد.

فیلم حیات وحش

رویداد۲۴ حسین فلاحی: این پلنگ با طعمه 80 پوندی (36 کیلویی) خود به راحتی از درخت بالا می‌رود انگار که چیزی در دهانش نیست. در همین حال، ما انسان ها حمل فقط یک کیسه مواد غذایی را دلهره‌آور می بینیم.

در گستره های رام نشده حیات وحش، جایی که بقا تنها قانون است، یک پلنگ قدرت و چابکی قابل توجهی را به نمایش می‌گذارد.  تصور کنید اگر بخواهید یک کیسه‌های مواد غذایی را به بالای چنین درختی حمل کنید چه توان و قدرتی لازم است. اکنون، پلنگی این موجود باشکوه طبیعت را تجسم کنید، که بدون زحمت با یک ایمپالا 77 پوندی که محکم در آرواره‌‎هایش نگه داشته  از درخت بالا می‌رود.


فیلم‌های دیدنی دیگر در موضوع حیات وحش

فیلم تلاش مار پیتون برای کشتن پلنگ

وقتی گوزن فراموش می‌کند کیست و یک پرنده را قورت می‌دهد

حیله‌گری گوزن برای فرار از چنگ خرس گرسنه


این صحنه فقط گواهی بر قدرت وحشیانه پلنگ نیست. فراتر از آن، این تصویر واضحی از غرایز بقا است که بر قلمرو حیوانات حاکم است. شاهکار پلنگ، که از توانایی‌های فیزیکی بسیاری از انسان‌ها فراتر می‌رود، به‌عنوان گواهی قابل‌توجهی بر قدرت خام موجود در طبیعت است. در محیط غیر قابل پیش‌بینی حیات وحش، خطر می تواند به طور غیر منتظره ظاهر شود. بقا اغلب به واکنش‌های سریع و اقدامات سریع بستگی دارد. چابکی و سرعتی که هنگام صعود به بالای درخت نشان داده شد ما را شگفت‌زده کرد. این امر بر آگاهی کامل پلنگ از محیط اطراف و آمادگی او برای پاسخ به تهدیدها با سرعت رعد و برق تاکید می‌کند. نه تنها پلنگ موجود در ویدئو از یک کفتار در حال نزدیک شدن فرار کرده مهمتر از آن  اینکه وعده غذایی که به سختی به دست آورده بود محافظت می کند.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: فیلم دیدنی
نظرات شما
پیشخوان