تاریخ انتشار: ۱۰:۴۸ - ۱۹ شهريور ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۱ نظر

فیلم تلاش مار پیتون برای کشتن پلنگ

بازنشر ویدئویی از حیات وحش و نبرد مرگبار یک مار پیتون و یک پلنگ به ویدئویی داغ تبدیل شده است.

فیلم حیات وحش

رویداد۲۴ حسین فلاحی: دیدن یک پلنگ و مار پیتون در یک نزاع تمام عیار برای بقا باورنکردنی است. در طبیعت، موضوع به «بقای شایسته‌ترین‌ها» خلاصه می‌شود و با این دو گونه بسیار متنوع که رو در روی هم قرار می‌گیرند، بازدیدکنندگان را در لبه صندلی‌هایشان نگه می‌دارد!

کلینت سنت 37 ساله، صاحب Live Life African Safari Getaways این ویدیوی دیدنی را با ما به اشتراک گذاشت. کلینت هنگام به اشتراک گذاشتن آن به جزئیات بیشتری پرداخت: «در 12 اکتبر، ما مهمانانی از ایالات متحده داشتیم که در کمپ Beyond Kichwa Tembo در مثلث مارا اقامت داشتند. در یک بعد از ظهر رانندگی در سافاری با مهمانان و راهنمای ما در منطقه‌ای با پلنگی روبرو شدیم که به نظر می‌رسید در مورد چیزی در چمن‌ها کنجکاو بود. راهنما با علم به اینکه پلنگ می‌تواند برای شکار آماده شود، وسیله نقلیه را متوقف کرد و ما مدتی به تماشا نشستیم. بین بوته‌ها موجودی پنهان ظاهر شد. ما متوجه شدیم که این پلنگ به یک پیتون صخره‌ای عظیم آفریقایی علاقمند است!»

«مدت زیادی از دیدن پایتون نگذشته بود که جنگی تمام‌عیار بین این 2 حیوان شگفت‌انگیز در گرفت. در ابتدا، این یک صحنه  تعجب‌برانگیز برای همه بود، زیرا این صحنه‌ای بسیار نادر است! برای لحظه‌ای به نظر می‌رسید که پلنگ در نبرد شکست خورده بود که مار پیتون برای خفه کردن پلنگ شروع به پیچاندن سیم پیچ‌هایش به دور پلنگ کرد. اما پلنگ با چابکی معجزه‌آسایی توانست خود را آزاد کند! از دسترس خارج شد و مار پیتون را گاز گرفت و پنجه زد. هر یک از این موجودات برای زنده ماندن با استراتژی جنگی شدید یکدیگر روبرو شدند، اما آنها می‌دانستند که تنها یک بازمانده نهایی وجود خواهد داشت.

«در نهایت، پیتون با زخم‌های متعدد روی بدن خود، به خصوص در ناحیه سر، شکست خورد. پلنگ همچنین جراحاتی به همراه زخم مشهود در پنجه جلوی راست خود داشت. واضح بود که از صحنه دور می‌شد. من قبلاً هرگز چنین برخوردی را تجربه نکرده بودم. مانند هر پلنگ دیگری که در مارا مشاهده می‌شود، محل مشاهده خیلی سریع شلوغ شد، بنابراین می‌توانید هیجان را در میان مهمان‌ها، به‌ویژه راهنمایان، تصور کنید. این واقعاً یک منظره منحصر به فرد بود و ما بسیار خوش‌شانس هستیم که آن را در ویدیو نیز ضبط کرده‌ایم.»

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: فیلم دیدنی
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Austria
|
۱۸:۲۳ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۰
4
6
اساسِ آفرینش بر خشونت ، بی عدالتی و ستم بنا شده.
نظرات شما
پیشخوان