تاریخ انتشار: ۱۲:۲۷ - ۲۸ شهريور ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۱ نظر

ببرها با دیدن هیبت خرس فرار کردند +فیلم

در حالی که ببر به‌دلیل غفلت خرس دست برتر را داشت، به محض اینکه خرس چشمش را به گربه دوخت، مشخص شد که حیوان غالب کیست.

فیلم حیات وحش

رویداد۲۴ حسین فلاحی:  در این مطلب سوژه اصلی ما خرس تنبل است. خرس تنبل شایع‌ترین خرس در هند است و دامنه زیست آنها بیشتر مناطق کشور به علاوه سریلانکا است. آنها پوزه بلندی دارند که دانشمندان معتقدند به دلیل منبع غذایی اصلی آنها مورچه ها و موریانه‌ها تکامل یافته است، اگرچه آنها عسل، زنبورها، توت‌ها و لاشه‌هایی را که به طور تصادفی به آنها برخورد می‌کنند نیز مصرف می‌کنند.

با وجود رژیم غذایی سنگین این خرس‌ها، این خرس‌ها بسیار تهاجمی هستند و به هر چیزی از جمله انسان‌ها که به قلمرو آنها تجاوز می‌کنند حمله می کنند.با وجود اینکه این منطقه همچنین خانه ببر و پلنگ است برخی آنها را خطرناک ترین موجود در سراسر هند می‌دانند.

وقتی این ویدئو را دیدم واقعا شوکه نشدم. پلنگ‌ها را دیده‌ایم که کرگدن‌ها را بالای درختان حمل می‌کنند و ببرها حیواناتی در اندازه‌های مختلف، از جمله فیل‌ها را فراری می‌دهند، پس چگونه این خرس می‌تواند خطرناک‌تر باشد؟

خب، معلوم است که آنها نگرش مشابهی با گورکن‌های عسل‌خوار دارند و با درک این این موضوع با 200 تا 300 پوند ماهیچه و پنجه‌های نامتناسب بزرگ با چنگال‌های داسی شکل، شما شروع به درک نوع حیوانی می‌کنید که با آن سروکار داریم.


فیلم‌های دیدنی دیگر در موضوع حیات وحش

فیلم تلاش مار پیتون برای کشتن پلنگ

وقتی گوزن فراموش می‌کند کیست و یک پرنده را قورت می‌دهد

حیله‌گری گوزن برای فرار از چنگ خرس گرسنه


شاید بهترین مثال برای جایگاه آنها در زنجیره غذایی این ویدیو از پارک ملی Ranthambor در شمال هند باشد که در آن دو ببر با یکی از این خرس‌های تنبل روبرو شدند. این ویدئو با یک ببر شروع می‌شود که یک خرس تنبل بسیار غافل را تعقیب می‌کنند. به طور جدی، این ببر در چند قدمی خرس بود و او حتی متوجه نشد تا اینکه برگشت و بلافاصله آماده ضربه زدن شد.

در حالی که  ببر بدلیل غفلت خرس دست برتر را داشت، به محض اینکه خرس چشمش را به گربه دوخت، مشخص شد که حیوان غالب کیست. خرس تنبل ببر کنجکاو را به طرف شریک زندگی خود که روی علف‌ها دراز کشیده بود، بدرقه کرد. خرس به طور مداوم روی پاهای عقبی خود بلند شد تا اندازه خود را نشان دهد و همین برای دو ببر کافی بود که دم خود را جمع کرده و فرار کردند و با عقب‌نشینی، خرس تنبل پیروز شدند.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: فیلم دیدنی ، حیات وحش
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
مجید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۳۵ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۸
2
4
سلام و درود. این که خودش هم فرار کرد. انچنان شجاعتی بخرج نداد?
نظرات شما
پیشخوان