تاریخ انتشار: ۰۹:۵۳ - ۲۷ آبان ۱۴۰۲

ویدیوی دیدنی خلبانی پادشاه بحرین!

پرواز یکی از علاقمندی‌های پادشاه بحرین است و او آخر این هفته توسط کاپیتان صلاح السعیدی آموزش پرواز با هواپیما را دید.

ویدیوی دیدنی خلبانی پادشاه بحرین!

رویداد۲۴ ویدئویی از پادشاه بحرین، حمد بن عیسی آل خلیفه در حالی که او برای پرواز با هواپیما آموزش می‌بیند، سوژه‌ای در رسانه‌های اجتماعی شده است.
این ویدئو نشان می‌دهد که پادشاه بحرین توسط کاپیتان صلاح السعیدی آموزش پرواز با هواپیما را می‌بیند.
خبرگزاری بحرین نوشت: اعلیحضرت پادشاه حمد بن عیسی آل خلیفه، پادشاه و فرمانده عالی نیرو‌های مسلح، در این روز طبق عادت در استفاده از تعطیلات آخر هفته، تمرینات هوانوردی را با کاپیتان صلاح السعیدی انجام دادند.
پادشاه بحرین عادت دارد از تعطیلات آخر هفته خود برای انجام سرگرمی‌های مفید استفاده کند و پرواز با هواپیما یکی از سرگرمی‌هایی است که او از آن لذت می‌برد. آموزش او در پرواز با هواپیما به عنوان یک تشویق برای کسانی است که عاشق این سرگرمی هستند.


حمد بن عیسی بن سلمان آل خلیفه پادشاه بحرین از ۱۴ فوریه ۲۰۰۲ است. وی فرزند عیسی بن سلمان آل خلیفه امیر قبلی و اول امیر کشور بحرین است. این کشور از سال ۱۷۸۳ توسط سلسله آل خلیفه اداره می‌شود.
حمد بن عیسی آل خلیفه در ۲۸ ژانویه سال ۱۹۵۰ در بحرین متولد شد. حمد بن عیسی پس از گذراندن دوران مدرسه برای ادامه تحصیل به انگلستان رفت. او فارغ‌التحصیل دانشکده افسری در همپشر انگلستان در سال ۱۹۶۸ و کانزاس آمریکا در سال ۱۹۷۲ است.

منبع: فرارو
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: فیلم دیدنی
نظرات شما
پیشخوان