تاریخ انتشار: ۱۴:۵۴ - ۲۸ بهمن ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۱ نظر

حقیقت پور: ما و لاریجانی از ابتدا گفتیم لیست نمی‌دهیم/ دروغگویان عذرخواهی کنند

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: ما و شخص آقای لاریجانی گفته بودیم لیست انتخاباتی نمی‌دهیم و جا دارد کسانی که به دروغ گفتند آقای لاریجانی لیست انتخاباتی می‌دهد، بیایند و از مردم عذرخواهی کنند.

حقیقت پور: ما و لاریجانی از ابتدا گفتیم لیست نمی‌دهیم؛ دروغگویان عذرخواهی کنند
رویداد۲۴ در دو هفته پایانی مانده به زمان برگزاری انتخابات هستیم، معادلات عرصه رقابت شفاف شده است. اصلاح طلبان قصدی برای ارائه لیست در تهران ندارند، اما اعتدالی‌ها همچنان عزم شان برای حضور هرچه قوی در صحنه جزم است.

منصور حقیقت پور نماینده ادوار مجلس درباره میزان توفیق لیست اعتدال و توسعه در تهران گفت: وقتی به صحنه رقابت نگاه می‌کنیم، شخصا این سئوال برایم پیش می‌آید که مگر از اصلاح طلبان و اعتدالی‌ها کسی در صحنه انتخابات مجلس باقی مانده است؟ منتظر هستیم ببینیم که در زمان آغاز تبلیغات چه فهرست‌هایی در عرصه انتخابات اعلام حضور می‌کنند.

به گزارش نامه نیوز بخش‌هایی از گفت و گوی حقیقت پور را در ادامه می‌خوانید:

شرایط انتخابات مجلس خیلی نامتقارن است؛ تمام نیرو‌ها و امکانات در اختیار جریان مقابل قرار دارد و آن جریان همه جوره تقویت شده، اما از جریان اصلاحات و اعتدال چیزی نمانده است و واقعا نمی‌دانم که چه طوری می‌خواهند با این وضعیت فهرست انتخاباتی در تهران بدهند.


بیشتر بخوانید: آیا روزنه‌گشایی چاره اصلاح‌طلبان است؟/دعوا بر سر چاه بی آب انتخابات


از جبهه پایداری چند نفر ردصلاحیت شدند؟ هیچ کس، اما از جریانات دیگر چند نفر ردصلاحیت شدند؟ خیلی. چه طور آن‌ها می‌توانند کنار هم قرار بگیرند و بدون هیچ نیرویی لیست قوی ببندند؟ امیدواریم منویات مقام معظم رهبری درباره رقابت و پرشوری انتخابات محقق شود.

شیب تند ردصلاحیت‌ها را در این دوره از انتخابات تجربه کردیم، تعداد قابل توجهی نامزد از جریان منتقد ریختند، به طوری که معادلات به سمتی پیش رفت که واقعا نمی‌شود مجموعه‌ها ائتلاف کنند تا رقابتی قوی شکل بگیرد. امیدوارم اعتدال و توسعه آنقدر نامزد داشته باشد که بتواند رقابت کند، اما آنچه من می‌دانم دستش خالی است و کسی را در تهران ندارند.

امکان دارد اعتدال و توسعه بخواهد از شهرستان‌ها نامزد‌هایی را به تهران منتقل کند. چنین راهبردی هم خوب است، چون هر چه رقابت انتخاباتی داغ‌تر شود میزان مشارکت نیز بالاتر خواهد رفت.

ما و شخص آقای لاریجانی گفته بودیم لیست انتخاباتی نمی‌دهیم و جا دارد کسانی که به دروغ گفتند آقای لاریجانی لیست انتخاباتی می‌دهد، بیایند و از مردم عذرخواهی کنند.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: منصور حقیقت پور
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۳۸ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۸
0
0
ما ملت چه بدبخت شدیم که امثال حقیقت پدرها خودشان را جای اعتدالی ها قرارمی دهند حقیقت پوربارسایی هیچ فرقی دراندیشه ندارد
نظرات شما