تاریخ انتشار: ۲۰:۵۵ - ۳۰ بهمن ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۱ نظر

عرضه گوشت گوسفندی ۲۳۰ هزار تومانی

رئیس شورای تامین کنندگان دام از عرضه گسترده گوشت منجمد گوسفندی با نرخ مصوب ۲۳۰ هزار تومان از فردا در سطح کشور خبر داد.

قیمت گوشت یخی

رویداد۲۴ به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، منصور پوریان گفت: از اواسط هفته پیش توزیع گسترده گوشت منجمد گوساله در حال انجام است و از ابتدای اسفند عرضه گسترده گوشت منجمد گوسفند شروع می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس شورای تامین کنندگان دام، نرخ هر کیلو گوشت منجمد گوساله وارداتی را ۲۸۵ هزار تومان و گوسفندی را ۲۳۰ هزار تومان اعلام کرد و افزود: با توجه به افزایش عرضه گوشت‌های وارداتی، شاهد کاهش قیمت در بازار گوشت داخل هستیم.

پوریان از توزیع روزانه ۲۵۰ تن گوشت گرم وارداتی و در برخی مقاطع حتی بالاتر از این رقم خبر داد و گفت: با توجه به شرایط عرضه گوشت‌های وارداتی و زایش‌های مناسب پاییز و زمستان، دام زنده به طور گسترده در میادین در حال عرضه است که همین امر منجر به کاهش تقاضا برای خرید بره نر در بازار شده است.


بیشتر بخوانید: مقایسه عجیب از قدرت خرید گوشت در ایران و آمریکا!


رئیس شورای تامین کنندگان دام ادامه داد: توزیع روزانه و مستمر گوشت گرم و منجمد وارداتی موجب شد تا در دی ماه طبق گزارش اعلامی مرکز آمار شاهد کاهش کشتار جمعیت دامی کشور باشیم، از این رو پیش بینی می‌شود که در اسفند ماه روند کاهشی قیمت در بازار ادامه یابد.

او از ذخیره سازی مناسب ۱۰ هزار تن گوشت منجمد در سردخانه‌ها خبر داد و گفت: بنابر برنامه ریزی صورت گرفته محموله ۴۰ هزار تنی گوشت منجمد قبل از ماه رمضان و نوروز وارد کشور می‌شود که همین موضوع موجب شده تا قیمت گوشت داخل به نرخ واقعی نزدیک شود.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: قیمت گوشت قرمز
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۵۰ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۱
0
0
دم انتخابات یه گوشتی بزنیم به بدن
نظرات شما