تاریخ انتشار: ۰۹:۰۹ - ۰۵ فروردين ۱۴۰۳
تعداد نظرات: ۱ نظر

یک فعال سیاسی علت تکراری شدن شعارهای سال رهبری را پاسخ داد

حمیدرضا ترقی، فعال سیاسی اصولگرا با اشاره به اینکه علت تاکیدات رهبری بر مسائل اقتصادی به دلیل عمکرد دستگاه‌های اجرایی است، گفت اگر رضایتمندی کامل رهبری در شعار‌هایی که اعلام کردند تحقق پیدا کرده بود ایشان تکرار نمی‌کنند.

حمیدرضا ترقی

رویداد۲۴ خبرآنلاین نوشت: حمیدرضا ترقی، عضو حزب موتلفه با اشاره به شعار سال ۱۴۰۳ گفت: همانطور که مقام معظم رهبری اشاره کردند یکی از نقاط ضعفی که دشمن در طول این سال‌ها علیه انقلاب اسلامی استفاده کردند و منشا برخی نارضایتی‌ها در کشور بوده، مسائل اقتصادی و عدم حل مشکلات معیشتی است. محور اصلی رشد اقتصادی، تولید است. طبیعتا تولید نمی‌تواند از طریق اقتصادی دولتی به ثمر برسد و مردم باید مشارکت جدی داشته باشند تا بتوان تولید را در حدی بالا برد که رشد اقتصادی مورد نظر تامین شده و درآمد سرانه بالا برود.

وی ادامه داد: لذا رهبری سال گذشته را، سال رشد تولید اعلام کردند و سال ۱۴۰۱ را سال حمایت از تولید نام گذاری کردند، در واقع گام به گام کشور را در جهش تولید قرار می‌دهد که رشد تولید موردنظر را تامین کنند. بر همین اساس، نقش مردم در این زمینه مهم است. سال گذشته که رهبری روی مشارکت مردم تاکید کردند، متذکر شدند که مشارکت مردم در عرصه راهپیمایی‌ها و ... نیست و باید در همه زمینه‌ها مانند سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و ... مشارکت کنند.


بیشتر بخوانید: ترقی: باید از اقتصاد دولتی فاصله بگیریم


این فعال سیاسی اصولگرا با اشاره به اینکه علت تاکیدات رهبری بر مسائل اقتصادی به دلیل عمکرد دستگاه‌های اجرایی است، گفت اگر رضایتمندی کامل رهبری در شعار‌هایی که اعلام کردند تحقق پیدا کرده بود ایشان تکرار نمی‌کنند. تحقق این شعار‌ها به زمان و فراهم کردن امکانات و زیرساخت‌هایی نیاز دارد که ظرف یکسال نمی‌توان این زیرساخت‌ها را فراهم کرد. خیلی از موارد هم به کم‌کاری‌ها و قصور در دستگاه‌های اجرایی مربوط می‌شود که تحقق این شعار‌ها را به تاخیر می‌اندازد.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: حمیدرضا ترقی
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
Karen
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۲۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۵
0
1
خفه شو بوزینه بد ترکیب
نظرات شما
نظرسنجی
آیا از 26 فروردین تجربه برخورد با گشت ارشاد را داشتید؟
پیشخوان