تاریخ انتشار: ۱۰:۳۰ - ۰۶ فروردين ۱۴۰۳
تعداد نظرات: ۶ نظر

افشاگری جدید درمورد کاظم صدیقی؛ چگونه با جاعل به دفترخانه رفتید؟ + اسناد

اگر آقای صدیقی مدعی است که در جریان سوء استفاده جواد عزیزی و جعل امضای قرار گرفته و در تاریخ ۴ آذر هم برای این کارمجمع عمومی هم تشکیل داده اند، چرا درست ۱۵ روز از تاریخ ادعایی، با همان کسی که به ادعای خودش سوء استفاده و جعل کرده، به محضر رفته؟

افشاگری جدید درمورد کاظم صدیقی؛ چگونه با جاعل به دفترخانه رفتید؟ + اسناد
رویداد۲۴ اگر آقای صدیقی مدعی است که در جریان سوء استفاده جواد عزیزی و جعل امضای خودش و بقیه شرکا قرار گرفته و در تاریخ ۴ آذر هم برای این کارمجمع عمومی هم تشکیل داده اند، چرا درست ۱۵ روز از تاریخ ادعایی، پا شده و با همان کسی که به ادعای خودش سوء استفاده و جعل کرده، به محضر رفته و با او و پسرش به عنوان مدیران موسسه پیروان اندیشه‌های قائم، معامله کرده و باغ را به موسسه منتقل کرده است؟

قصه باغ ۱۰۰۰ میلیاردی ازگل را همه می‌دانند. سندی که منتشر شده، به همه ابهامات پایان می‌دهد و راست و دروغ ماجرا را آشکار می‌سازد.

بنابر گزارش عصرایران، مختصر و مفید می‌گوییم:

۱ - آقای کاظم رجبی صدیقی، تولیت حوزه علمیه امام خمینی به خبرگزاری فارس گفته است:

" متأسفانه بر اساس اعتمادی که به آقای جواد عزیزی داشتیم، تمامی امور را به ایشان و معتمدان خود واگذار کردیم، ولی این فرد بدون اطلاع بنده و دیگران از جمله حاج‌آقای محسنی رئیس حوزه علمیه امام خمینی ره، شرکتی تأسیس کرد که ۱۰۰ درصد برخلاف اهداف و پیشنهاد‌هایی بود که از ایشان خواسته شده بود و عملاً در این راستا، امضا‌های بنده و دیگران ازجمله حاج‌آقای محسنی جعل شده است. "

۲ - حوزه علمیه امام خمینی در بیانیه اول خود نوشته است که بعد از احراز اشکالات در تاریخ ۴ آذر ۱۴۰۲ جلسه مجمع عمومی تشکیل شده و اشخاصی که موسسه پیروان اندیشه‌های قائم به نام شان بوده، از آن خارج شده اند.

افشاگری جدید درمورد کاظم صدیقی؛ چگونه با جاعل به دفترخانه رفتید؟ + اسناد

پس تا بدین جای کار، این گونه بوده که فردی به نام جواد عزیزی که معتمد آقای صدیقی، پسران و مدیر مدرسه بوده، سوء استفاده کرده و موسسه پیروان اندیشه‌های قائم را به نام همه آن‌ها و نیز خودش ثبت کرده و سپس آقای صدیقی و بقیه متوجه شده اند و در تاریخ ۴ آذر ۱۴۰۲ این افراد از موسسه بیرون رفته اند و به قول خبرگزاری فارس "در جوابیه حوزه علمیه، به تاریخ ایجاد مجمع عمومی برای اصلاح اهداف و سهم اختصاص داده‌شده به افراد اشاره‌شده و مشخص می‌شود که تولیت و حوزه علمیه بدون هیچ تأخیر و توجیهی، در آذرماه ۱۴۰۲ به دنبال اصلاح خطای معتمدین حاج‌آقای صدیقی بوده است. "

تاریخ ۴ آذر ۱۴۰۲ را به خاطر بسپارید که مهم است.

۳ -، اما آقای صدیقی در چه تاریخی با پسرش محمد مهدی و جواد عزیزی به دفترخانه شماره ۱۴۶۷ تهران - واقع در جماران - رفته، سند انتقال باغ را امضا کرده و اثر انگشت شان را ثبت سیستمی کرده اند؟ طبق سندی که در سایت یاشار سلطانی منتشر شده، در تاریخ ۱۹ آذر ۱۴۰۲.

افشاگری جدید درمورد کاظم صدیقی؛ چگونه با جاعل به دفترخانه رفتید؟ + اسناد

سوال اینجاست که اگر آقای صدیقی مدعی است که در جریان سوء استفاده جواد عزیزی و جعل امضای خودش و بقیه شرکا قرار گرفته و در تاریخ ۴ آذر هم برای این کارمجمع عمومی هم تشکیل داده اند، چرا درست ۱۵ روز از تاریخ ادعایی، پا شده و با همان کسی که به ادعای خودش سوء استفاده و جعل کرده، به محضر رفته و با او و پسرش به عنوان مدیران موسسه پیروان اندیشه‌های قائم، معامله کرده و باغ را به موسسه منتقل کرده است؟

یعنی همان کسی که مدعی بودند خلاف کرده، نه تنها از موسسه بیرون نرفته، بلکه همراه پسر آقای صدیقی، از زمره مدیران دارای حق امضا بوده است.

راستی علیه جاعل شکایت می‌کنند یا با او می‌روند محضر و باغ به اسم او می‌کنند؟ اگر کسی امضای شما را جعل کند و بخواهد باغ مدرسه تحت تولیت تان را بالا بکشد و شما متوجه شوید، علیه او شکایت می‌کنید یا در حداکثر در می‌گذرید و از او حذر می‌کنید یا با او می‌روید به محضر و در حالی که می‌دانید ۲۴ درصد موسسه به اسم اوست، سند انتقال باغ مدرسه تحت تولیت خود را به آن موسسه منتقل می‌کنید؟

اگر کسی واقعاً دنبال واقعیت باشد و نه در پی تخریب یا ماستمالی، همین سند و استدلال برایش کفایت می‌کند.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: کاظم صدیقی
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۴۷ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۶
0
25
#من لمس هستم
بروید سراغ موسسه فرهنگي ۷هکتاری مقابل زندان اوین
سگ زرد برادر شغاله
امیرتاجیک
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۵۳ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۶
0
32
برادرجان شماکه میدانیدجناب صدیقی باامام زمان رابطه
نزدیک و تنگاتنگ دارندمگر مسلمون نیستی که
بخاطر۱۰۰۰میلیارتومان یعنی۱همت جناب صدیقی را رسوا میکنی.شک ندارم ازایادی استکبارهستی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۵۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۶
0
35
همانطوری که پینوکیو با دماغ درازش رفت دفترخونه!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۶
0
38
چرا و چگونه نداره روال همشون در طول این 45 سال همین بوده " مردم را اسکل فرض کردن"، همین.
ناشناس
|
Sweden
|
۱۱:۲۸ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۷
0
4
اون بدلش بوده رفته خودش روحش خبر نداره ....
حسین
|
Germany
|
۱۸:۵۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۹
0
1
توی این مملکت چه خبر دیگه از انقلاب اسلامی چه چیزی باقی مونده ایا فریاد رسی هست
نظرات شما
پیشخوان