تاریخ انتشار: ۲۰:۱۹ - ۱۱ فروردين ۱۴۰۳

زمان تحویل سکه‌های پیش‌فروش شده اعلام شد

طبق اطلاعیه مرکز مبادله طلا و ارز خریداران سکه طلا می‌توانند برای دریافت سکه طلا پیش فروش شده خود به شعب منتخب بانکی مراجعه کنند.

سکه

رویداد۲۴ اکو ایران نوشت: مرکز مبادله طلا و ارز در اطلاعیه‌ای زمان تحویل سکه‌های پیش‌فروش خود را اعلام کرد.

براساس اطلاعیه این مرکز، خریداران سکه طلا از سامانه معاملات مرکز مبادله ایران، جهت دریافت سکه طلا از شعب منتخب بانکی، طبق جدول زمانی اعلام شده مراجعه کنند.

متقاضیان دریافت سکه طلا از شعب بانک ملی، باید مطابق با دوره زمانی تحویل هر یک از حراج‌ها، به شعب منتخب مراجعه کنند که به مراجعه خارج از دوره‌های تعیین شده، ترتیب اثری داده نخواهد شد.


بیشتر بخوانید: به این دلیل طلای دست دوم نخرید!


جدول زمان سکه های پیش فروش شده

زمان تحویل به دو دوره ۷ روزه با هزینه انبارداری و بدون هزینه انبارداری تقسیم می‌شود.

برنده حراج می‌تواند جهت تحویل فیزیکی سکه خود از شعبه منتخب، پس از گذشت ۷ روز کاری پس از تخصیص به مدت ۷ روز کاری بعد مراجعه کند؛ در این دوره فقط هزینه تحویل ۳۰۰ هزار ریالی به ازای هر سکه دریافت می‌شود.

زمان تحویل سکه‌های پیش‌فروش شده مرکز مبادله طلا و ارز

در صورت تاخیر در دریافت سکه، متقاضی به مدت ۷ روزکاری دیگر می‌تواند علاوه بر پرداخت هزینه تحویل با پرداخت هزینه نگهداری به مبلغ ۵۰۰ هزار ریال به ازای هر قطعه، سکه خود را تحویل بگیرد.

از ۱۳ اسفند ۱۴۰۲، اولین حراج عمومی سکه طلای مرکز مبادله ایران با عرضه سکه ربع بهار آزادی آغاز شد که پس از عرضه نیم سکه و سکه تمام در روز‌های آینده تا ۲۷ اسفند ادامه داشت.

این حراج از طریق سامانه معاملات این مرکز به آدرس اینترنتی market.ice.ir برگزار شد و دارایی موضوع ششمین حراج، تمام سکه، نیم سکه و ربع سکه بهار آزادی ضرب سال ۱۳۸۶ بانک مرکزی و بدون بسته بندی است. حداکثر حجم سفارش و خرید برای هر متقاضی مجموعا ۵ قطعه سکه بود.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: قیمت سکه
نظرات شما
نظرسنجی
آیا از 26 فروردین تجربه برخورد با گشت ارشاد را داشتید؟
پیشخوان