تاریخ انتشار: ۱۹:۲۴ - ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷
مایکروسافت از یک نمایشگر لمسی عظیم ۵۰.۵ اینچی به نام Surface Hub2 رونمایی کرده که قرار است جایگزین وایت برد شود. همچنین با اتصال ۴ نمایشگر Surface Hub2 به یکدیگر می توان یک مگاتبلت ساخت.

رویداد۲۴-مایکروسافت از یک نمایشگر لمسی عظیم ۵۰.۵ اینچی به نام Surface Hub2 رونمایی کرده که قرار است جایگزین وایت برد شود. همچنین با اتصال ۴ نمایشگر Surface Hub2 به یکدیگر می توان یک مگاتبلت ساخت. این نمایشگر عظیم مجهز به ویندوز ۱۰ است و هرچند هنوز قیمت آن اعلام نشده، اما نسخه های پیشین آن به قیمت ۲۲ هزاردلار فروخته می شدند. به هرحال قیمت نسخه جدید با توجه به وایت برد الکترونیک گوگل تعیین خواهد شد و احتمالا حدود ۵ هزار دلار باشد.

مایکروسافت اعلام کرده آزمایش این محصول را برای برخی مشتریان تجاری آزمایش می کند و از ۲۰۱۹ برای فروش عرضه می شود. به گفته پانوس پانای مدیر ارشد بخش محصولات مایکروسافت این نمایشگر لمسی عظیم به اعضای گروه هایی که از هم دور هستند کمک می کند تا راحت تر باهم همکاری کنند.

او در این باره می گوید: باید دستگاهی مخصوص گروه ها و محیط های جدید ساخته شود تا به مردم کمک کند در محل کار، خانه یا هنگام سفر با یکدیگر همکاری کنند.

به هرحالSurface Hub2 دارای نمایشگر ۴K است و در آن از فناوری های جدید Microsoft Teams, Microsoft Whiteboard, Office365, Windows10  و ابر هوشمند مایکروسافت استفاده می شود.

 دوربین های 4Kکه همراه دستگاه می چرخند با بلندگوها یکپارچه شده اند و طیفی از میکروفون ها به همه اجازه می دهند تاخود را در اتاق جلسه احساس کنند.

منبع: مهر
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش ویژه
پربازدید ها
آخرین اخبار
پربحث ترین عناوین