تاریخ انتشار: ۱۹:۱۶ - ۱۵ خرداد ۱۳۹۷
برای اولین بار در تاریخ جام جهانی فوتبال، در زمان برگزاری بزرگترین رویداد ورزشی جهان در روسیه، سرویس ایاب و ذهاب رایگان در 11 شهر میزبان جام جهانی در این کشور به طرفداران ارائه می شود.

رویداد۲۴-برای اولین بار در تاریخ جام جهانی فوتبال، در زمان برگزاری بزرگترین رویداد ورزشی جهان در روسیه، سرویس ایاب و ذهاب رایگان در 11 شهر میزبان جام جهانی در این کشور به طرفداران ارائه می شود. کمیته برگزاری جام جهانی فوتبال 2018 در آستانه آغاز این رویداد بزرگ ورزشی نرم افزاری را راه اندازی کرده است که تماشاگران و طرفداران فوتبال قادر خواهند بود از سرویس های حمل و نقل رایگان استفاده کنند.
نرم افزار «Fan Transport Guide» قابلیت نصب بر روی تلفن های هوشمند با سیستم عامل های آندروید و IOS را دارد و همچنین نسخه وب آن نیز قابل استفاده است.
همچنین برای راحتی استفاده کاربران از چهار گوشه جهان این نرم افزار به پنج زبان روسی، انگلیسی، فرانسه، اسپانیایی و آلمانی در دسترس است.
طرفداران فوتبال با استفاده از این نرم افزار قادر خواهند بود مسیرهای جابجایی در 11 شهر میزبان جام جهانی را پیدا کنند، بلیت رایگان رفت و برگشت به شهرهای محل برگزاری جام جهانی رزرو کنند، از زمان و مکان برگزاری تمامی مسابقات جام جهانی اطلاع یابند و از آدرس تمامی امکانات مربوط به جام جهانی شامل استادیوم ها، ایستگاه های قطار و اتوبوس، فرودگاه ها، مراکز هواداری، مراکز ارائه فن آی دی و پارکینگ ها آگاهی پیدا کنند.
همچنین آدرس تمامی سفارت های کشور های حاضر در جام جهانی 2018 و مکان های دیدنی شهرهای میزبان در آن قید شده است.
با ثبت نام در این نرم افزار علاوه بر امکان تهیه بلیت رایگان برای جابجایی های بین شهری از امکانات ارایه شده نیز می توان استفاده کرد.
برای استفاده از بلیت های ریگان حمل و نقل داشتن بلیت مسابقه و کارت هواداری الزامی است.
بیست و یکمین دوره مسابقات جام جهانی فوتبال از 24 خرداد تا 24 تیرماه سال 97 در 12 ورزشگاه 11 شهر روسیه برگزار خواهد شد.
شهرهای مسکو (ورزشگاه های لوژنیکی و اوتکریتیه آرنا)، سوچی (ورزشگاه المپیک فیشت)، ولگوگراد (ورزشگاه مرکزی)، روستوف-نا-دونو (ورزشگاه روستوف آرنا)، قازان (کازان آرنا)، سارانسک (ورزشگاه موردوویا آرنا)، سن پترزبورگ (ورزشگاه کرستوفسکی)، سامارا (ورزشگاه سامارا)، نیژنی نووگوراد (ورزشگاه نیژنی نووگورود)، یکاترینبورگ (ورزشگاه مرکزی) و کالینینگراد (ورزشگاه کالینینگراد) 11 شهر میزبان جام جهانی 2018 هستند. 

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: