تاریخ انتشار: ۱۶:۳۷ - ۲۳ تير ۱۳۹۷

باشگاه رئال مادرید: هیچ علاقه ای به جذب نیمار نداریم

باشگاه رئال مادرید در خصوص گزارش های پی در پی منتشر شده در مورد ارتباط با نیمار؛ اعلام می کند که هیچ تمایلی برای ارائه هیچ گونه پیشنهاد به این بازیکن ندارد.

رویداد۲۴-باشگاه رئال مادرید در خصوص گزارش های پی در پی منتشر شده در مورد ارتباط با نیمار؛ اعلام می کند که هیچ تمایلی برای ارائه هیچ گونه پیشنهاد به این بازیکن ندارد. به رغم شایعات گسترده مبنی بر علاقه مندی مسوولان رئال مادرید برای جذب «نیمار»؛ این باشگاه برای دومین بار با انتشار اعلامیه ای از عدم تمایل کهکشانی ها برای امضای قرارداد با مهاجم برزیلی پاری سن ژرمن خبر داد.

روزنامه اسپانیایی «آ. اس» روز شنبه با درج این خبر نوشت: این دومین باری است که باشگاه مادریدی به صورت رسمی شایعات مربوط به ارتباط با این مهاجم برزیلی را رد کرده است؛ در واقع آن ها دوم ژوییه با انتشار اعلامیه ای؛ به شایعه پیشنهاد 310 میلیون یورویی کهکشانی ها به نیمار پایان دادند.

در اعلامیه جدید این باشگاه آمده است: باشگاه رئال مادرید در خصوص گزارش های پی در پی منتشر شده در مورد ارتباط با نیمار؛ اعلام می کند که هیچ تمایلی برای ارائه هیچ گونه پیشنهاد به این بازیکن ندارد. روابط دو باشگاه پاری سن ژرمن و رئال مادرید بسیار پایدار و خوب است و در صورت تمایل برای خرید این بازیکن؛ در وهله اول با مسوولان باشگاه پاریسی تماس برقرار خواهد شد.

خبر های مرتبط
برچسب ها: رئال ، نیمار ، مادرید ، رویداد24
نظرات شما