تاریخ انتشار: ۱۶:۳۳ - ۲۵ تير ۱۳۹۷
مالباختگان کمی آرام گرفتند!

مدیرعامل موسسه ثامن‌الحجج بازداشت شد/ افزایش قرار تامین متهم به 4 هزار میلیارد تومان

مدیرعامل موسسه مالی اعتباری ثامن‌الحجج که متهم ردیف اول این پرونده هم محسوب می‌شود، با تشدید قرار وثیقه و عجز از ناتوانی قرار صادره، بازداشت و راهی زندان شد. قاضی پرونده علت تشدید قرار وثیقه را درخواست تعدادی از سپرده‌گذاران و تصمیم هیئت قضایی عنوان کرد.
مدیرعامل موسسه ثامن‌الحجج بازداشت شد/ افزایش قرار تامین متهم پرونده به چهار هزار میلیارد تومان/ عدم توانایی مدیرعامل در تامین وثیقه
رویداد۲۴  سید ابوالفضل میرعلی متهم ردیف اول پرونده ثامن‌الحجج و مدیرعامل موسسه مالی اعتباری ثامن‌الحجج با تشدید قرار وثیقه و عجز از ناتوانی قرار صادره، بازداشت و راهی زندان شد.

نهمین جلسه رسیدگی به پرونده موسسه مالی و اعتباری ثامن‌الحجج در شعبه اول دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی باقری و با حضور متهم ردیف اول پرونده، وکلای مدافع وی و جمعی از مالباختگان و سپرده‌گذاران این موسسه برگزار شد.

در پایان این جلسه، قاضی باقری قرار وثیقه متهم ردیف اول این پرونده را به چهار هزار میلیارد تومان افزایش داد و این قرار را به متهم ابلاغ کرد. قاضی پرونده علت تشدید قرار وثیقه را درخواست تعدادی از سپرده‌گذاران و تصمیم هیئت قضایی عنوان کرد.

پرونده ثامن‌الحجج که پیشتر ارزش ریالی آن 12 هزار میلیارد تومان اعلام شده، 360 شاکی و سه متهم دارد که به گفته سخنگوی قوه‌قضاییه، متهم ردیف سوم از همان ابتدای تشکیل پرونده متواری بوده و کیفرخواست وی نیز به صورت غیابی صادر شده است.
منبع: تسنیم
خبر های مرتبط
نظرات شما