تاریخ انتشار: ۱۳:۰۶ - ۲۸ تير ۱۳۹۷

وزرای اطلاعات، نفت و امور خارجه در مجلس حضور می یابند

حجت الاسلام والمسلمین محمود علوی وزیر اطلاعات، بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت و محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه هفته آینده برای پاسخ به سوالات نمایندگان در جلسات علنی مجلس شورای اسلامی حضور می یابند.

رویداد۲۴-حجت الاسلام والمسلمین محمود علوی وزیر اطلاعات، بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت و محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه هفته آینده برای پاسخ به سوالات نمایندگان در جلسات علنی مجلس شورای اسلامی حضور می یابند.

مجلس شورای اسلامی هفته آینده روزهای یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه جلسه علنی دارد.

قرار است حجت الاسلام محمود علوی وزیر اطلاعات هفته آینده برای پاسخگویی به سئوال علی مطهری نماینده تهران به همراه 50 نماینده دیگر(یک فقره سوال) و سئوال جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد و دو نماینده دیگر(یک فقره سوال) در مجلس شورای اسلامی حضور یابد.

بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت نیز هفته آینده برای پاسخگویی به سئوالات نادر قاضی پور نماینده ارومیه و علیرضا محجوب نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی حضور می یابد.

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه برای پاسخ به سئوال نصرالله پژمان فر نماینده مشهد به همراه 13 نماینده دیگر(یک فقره) و سئوال مجید ناصری نژاد نماینده شادگان در مجلس شورای اسلامی حضور می یابد.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی همچنین در جلسات هفته آینده خود قرار است رییس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی را برای سال سوم مجلس دهم انتخاب کنند.

بررسی تقاضای عده ای از نمایندگان برای تشکیل کمیسیون فضای مجازی، طرح صدور چک و لایحه مدیریت حوادث غیرمترقبه کشور نیز در دستور کار مجلس قرار دارد.

خانه ملتی ها در جلسات هفته آینده خود قرار است گزارش کمیسیون امنیت ملی مجلس در مورد تحقیق و تفحص از وضعیت افراد دو تابعیتی و دارای گرین کارت در حوزه مسوولان و مدیران ارشد و شناسایی خلاهای قانونی آن و گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد ریشه های قاچاق کالا و ارز را بررسی کنند.

بررسی لایحه حفاظت از خاک، لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم، طرح یک فوریتی اصلاح قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان و طرح یک فوریتی تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی نیز در دستور کار هفته آینده نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

خانه ملتی ها هفته آینده همچنین قرار است طرح یک فوریتی تشدید مبارزه با مفاسد اقتصادی در دستگاه قضایی و سازمان تعزیرات حکومتی و طرح یک فوریتی اصلاح برخی از مواد مربوط به تابعیت را بررسی کنند.

منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
نظرات شما