تاریخ انتشار: ۱۲:۲۱ - ۳۱ تير ۱۳۹۷

کشف جسد مرد 40 ساله که با کمربند حلق آویز شده در همدان

سرهنگ پژمان قویمی، رئیس پلیس این شهرستان طی گفتگویی با اعلام مطلب فوق افرود: در پی تماس تلفنی ظهر جمعه با پلیس 110، خبر مشاهده جسد حلق آویز مردی حدودا 40 ساله اطلاع رسانی شد که ماموران کلانتری 11 بلافاصله در محل کشف جسد حضور یافتتد.

رویداد۲۴-سرهنگ پژمان قویمی، رئیس پلیس این شهرستان طی گفتگویی با اعلام مطلب فوق افرود: در پی تماس تلفنی ظهر جمعه با پلیس 110، خبر مشاهده جسد حلق آویز مردی حدودا 40 ساله اطلاع رسانی شد که ماموران کلانتری 11 بلافاصله در محل کشف جسد حضور یافتتد. فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: جسد حلق آویز شده یک مرد 40 ساله که چند روز از مرگ وی گذشته بود، در باغ یکی از بیمارستان های همدان کشف شد.

رئیس پلیس این شهرستان طی گفتگویی با اعلام مطلب فوق افرود: در پی تماس تلفنی ظهر جمعه با پلیس 110، خبر مشاهده جسد حلق آویز مردی حدودا 40 ساله اطلاع رسانی شد که ماموران کلانتری 11 بلافاصله در محل کشف جسد حضور یافتتد.

در ادامه قاضی کشیک به همراه تیم بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی نیز در محل حاضر شده و با دستور مقام قضایی، جسد این مرد که طبق بررسی های صورت گرفته چند روز از مرگ وی گذشته بود از درخت پائین آورده شد.
جسد این فرد با کمربند از درخت آویزان شده بود که پس از بررسی لباس های این شخص کارت شناسایی وی نیز با هویت معلوم به دست آمد.

جسد تحویل پزشکی قانونی شد و تحقیقات تکمیلی درمورد علت و زمان دقیق مرگ این فرد در این محل، توسط پلیس آگاهی ادامه دارد.

خبر های مرتبط
برچسب ها: خودکشی ، حلق ، آویز ، رویداد24
نظرات شما