تاریخ انتشار: ۲۲:۲۶ - ۳۱ تير ۱۳۹۷

اختصاص اعتبار برای رفع تنش آب شرب شهری در مناطق بحرانی

هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت کشور و تأیید سازمان برنامه و بودجه کشور، با اختصاص اعتبار برای رفع تنش آب شرب شهری در مناطق بحرانی موافقت کرد.
اختصاص اعتبار برای رفع تنش آب شرب شهری در مناطق بحرانی

رویداد۲۴ هیئت وزیران در جلسه ۳/۴/۱۳۹۷ به پیشنهاد وزارت کشور و تأیید سازمان برنامه و بودجه کشور و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تصویب کرد:

۱- مبلغ ده هزار و دویست میلیارد (۰۰۰ر۰۰۰ر۰۰۰ر۲۰۰ر۱۰) ریال از محل اعتبارات ماده (۱۰) قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و ماده (۱۲) قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور (به نسبت مساوی)، موضوع بند (م) ماده (۲۸) قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (۲) - مصوب ۱۳۹۳- به منظور رفع تنش آب شرب در مناطق بحرانی به شرح جداول پیوست که تأیید شده به مهر دفتر هیئت دولت است، در اختیار دستگاه­های اجرایی ذی‌ربط قرار می‌گیرد تا برابر قوانین و مقررات مربوط هزینه شود.

۲- هرگونه تغییر یا اصلاح در جداول یادشده در سقف اعتبارات هر استان با تأیید و ابلاغ سازمان برنامه و بودجه کشور امکان‌پذیر است.

۳- دستگاه­های اجرایی موظفند گزارش عملکرد اعتبارات یادشده را در پایان هر ماه به سازمان برنامه و بودجه کشور ارسال نمایند.

معاون اول رئیس جمهور این مصوبه را به وزارت کشور، وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارت نیرو، وزارت جهاد کشاورزی، سازمان برنامه و بودجه ابلاغ کرده است.

منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
برچسب ها: دولت ، آب شرب ، بحران آب ، شهری
نظرات شما