تاریخ انتشار: ۱۰:۰۰ - ۲۱ مرداد ۱۳۹۷
شرکت خودورسازی هوندا؛
شرکت خودورسازی هوندا موتور ۶۹ هزار و ۸۰ دستگاه از خودروهای شاسی بلند خود را به دلیل مشکل موتور این خودروها در هوای سرد از بازار چین فرا می‌خواند.
رویداد۲۴ شرکت خودورسازی هوندا موتور 69 هزار و 80 دستگاه از خودروهای شاسی بلند خود را به دلیل مشکل موتور این خودروها در هوای سرد از بازار چین فرا می‌خواند. پیشتر نیز شرکت هوندا چند صدهزار دستگاه از خودروهای خود را به دلیل این مشکل فراخوان کرده بود.

به گفته رگولاتور بازار خودروی چین، 18 هزار و 907 مورد از این فراخوان ها به مشکلی مربوط می شود که موجب جمع شدن مقدار غیرمعمولی بنزین غیرقابل احتراق در محفظه روغن موتور می شود.

هوندا گفته، این مشکل در برخی موارد مورد استشمام بوی شدید بنزین در داخل خودرو و در برخی موارد دیگر سبب روشن شدن چراغ کنترل موتور خودرو شده است.

این شرکت خودروساز ژاپنی گفته، مشکل مذکور تاثیری بر عملکرد موتور خودروهای مذکور نداشته و هیچ موردی که حاکی از وقوع تصادف به دلیل این مشکل باشد گزارش نشده است.

شرکت هوندا هفته گذشته 96 هزار و 900 دستگاه از خودروهای شاسی بلند آوانسیر خود را فرا خواند. وجود این مشکل در موتور محصولات هوندا همچنین این شرکت ژاپنی را مجبور کرد که در اوایل امسال 130 هزار دستگاه از خودروهای مدل سی آر-وی و 294 هزار و 500 دستگاه از خودروهای مدل سیویک خود را از بازار چین فرا بخواند.

ژو لینجیه، سخنگوی شرکت هوندا در چین از اظهارنظر در این باره خودداری کرد. وی پیشتر گفته بود که شرکت در حال مطالعه این مسئله است تا ببیند که آیا این مشکل در خودروهای مدل جید و یو آر-وی کراس اوور هم وجود دارد یا نه.

منبع: تسنیم
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
14_t.html,15_t.html
گزارش ویژه
پربحث ترین عناوین