تاریخ انتشار: ۱۲:۴۹ - ۰۷ آبان ۱۳۹۷
سردار رحیمی: در این فیلم یک دختر خانم جلوی ماشین پلیس می‌آید، اما به محض حرکت وی، راننده ما بر روی ترمز زده و می‌ایستد؛ که بخشی از این فیلم منتشر نشده است.
واکنش پلیس به فیلم منتشر شده از گشت ارشاد در سوهانک
رویداد۲۴ فرمانده انتظامی تهران بزرگ در خصوص انتشار فیلمی مبنی بر برخورد گشت ارشاد با دختری در مقابل دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی (سوهانک) واکنش نشان داد و گفت: پلیس در مسیر برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی، کوتاه نخواهد آمد.

طرح رعد ۱۷ پلیس پیشگیری پایتخت در مقر پلیس پیشگیری تهران بزرگ رقم خورد.

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در حاشیه طرح رعد ۱۷ در جمع خبرنگاران درباره فیلمی در فضای مجازی مبنی بر برخورد ماموران گشت ارشاد با دختری در سوهانک تهران اظهار داشت: حضور پلیس در سوهانک بنا به درخواست مکرر و فراوان مردم آن منطقه بوده چرا که در آنجا یک مرکز دانشگاهی ایجاد شده است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در خصوص فیلم منتشر شده تصریح کرد: در این فیلم یک دختر خانم جلوی ماشین پلیس می‌آید، اما به محض حرکت وی، راننده ما بر روی ترمز زده و می‌ایستد؛ که بخشی از این فیلم منتشر نشده است.

وی اعلام کرد: اگر افرادی بخواهند با جوسازی ما را از مسیر برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی دور کنند باید بگویم که پلیس کوتاه نخواهد آمد.

عالی‌ترین مقام پلیس پایتخت گفت: یکی از وظایف پلیس برخورد با کسانی است که امنیت اخلاقی جامعه را به مخاطره می‌اندازند و ما در این مسیر محکم گام برخواهیم داشت.
 
تعداد بازدید : 174
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: