تاریخ انتشار: ۲۲:۵۶ - ۰۷ آبان ۱۳۹۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
دونالد ترامپ خطاب به کاروان مهاجران که از آمریکای مرکزی به سمت ایالات متحده حرکت کرده‌اند در توئیتر خود نوشت: این به معنی اشغال کشور ماست و ارتش (در مرز) منتظر شما خواهد بود.
 رویداد۲۴  ترامپ پناهجویان را تهدید به برخورد نظامی کرددونالد ترامپ اعلام کرد برخورد نظامی در انتظار پناهجویانی که به سمت مرز‌های آمریکا در حال حرکت هستند خواهد بود.

به گزارش آناتولی؛ دونالد ترامپ خطاب به کاروان مهاجران که از آمریکای مرکزی به سمت ایالات متحده حرکت کرده‌اند در توئیتر خود نوشت: این به معنی اشغال کشور ماست و ارتش (در مرز) منتظر شما خواهد بود.

وی افزود: "شمار زیادی از اعضای گروه‌های تبهکار و افراد بد به کاروانی که عازم مرز‌های جنوبی ما هستند ملحق شده‌اند. لطفا برگردید. بدون انجام مراحل قانونی نمی‌توانید وارد آمریکا شوید".

به گزارش روزنامه «وال استریت ژورنال» آمریکا، ارتش این کشور ۵ هزار نیرو به مرز مکزیک اعزام خواهد کرد. لورا سیل سخنگوی پنتاگون در این زمینه به خبرنگار آناتولی گفت: تلاش ما در این زمینه ادامه دارد، ولی برای صحبت درباره نیرو‌های اعزامی هنوز زود است.

پیشتر پناهجویانی که از آمریکای مرکزی قصد رفتن به ایالات متحده را دارند، پیشنهاد مکزیک برای ثبت پناهجویی خود در این کشور را نپذیرفته‌اند. انریکه پنا نیتو، رئیس‌جمهور این کشور به آن‌ها پیشنهاد داده تا در ازای ثبت درخواست پناهجویی اجازه کار موقت، تحصیل و بیمه سلامت دریافت کنند.

آنان گفته‌اند که راه خود به سمت آمریکا را ادامه خواهند داد. به گفته آن‌ها مکزیک ۸۰ درصد درخواست‌های پناهجویی را رد می‌کند. براساس آمار سازمان ملل، بیش از ۷ هزار پناهجو، از جمله ۲۳۰۰ کودک که اکثرا از کشور‌های بحران‌زده آمریکای مرکزی با ورود به خاک مکزیک درصدد رسیدن به آمریکا هستند.
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
0
0
عجب اشغالی هست برو فیلم جومونگ و برخوردش با پناهنده ها رو ببین خجالت بکش
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: