تاریخ انتشار: ۱۲:۳۶ - ۱۳ آبان ۱۳۹۷
خونسردی گوینده خبر یکی از کانال‌های تلویزیونی چین حین وقوع زلزله سوژه رسانه‌ها شد.
خونسردی گوینده خبر چینی سوژه رسانه‌ها شد! +فیلم
رویداد۲۴ خونسردی گوینده خبر یکی از کانال‌های تلویزیونی چین حین وقوع زلزله در یکی از مناطق این کشور سوژه رسانه‌ها شد. هنگامی که این گوینده خبر در حال خواندن خبر بود ناگهان یک زلزله ۵.۱ ریشتری در شهر "ژیچانگ" در استان سی چوان رخ داد.

اما این گوینده خبر با وجود شدت این زلزله به جای آنکه استودیو را ترک کند تصمیم گرفت به خواندن خبر ادامه دهد. در ویدئویی که منتشر شده است این گوینده خبر رو به همکاران خود در استودیو می‌گوید: " صبر کنید، صبر کنید، نترسید. اجازه بدهید این بخش خبری را به اتمام برسانیم. "
تعداد بازدید : 36


این ویدئو بطور گسترده در شبکه‌های اجتماعی چین به اشتراک گذاشته شد. خونسردی این گوینده خبر که هویتش اعلام نشده است موجب شد تا این ویدئو به یکی از ویدئو‌های پربازدید در شبکه‌های اجتماعی در چین تبدیل شود و واکنش‌های زیادی نیز از طرف کاربران داشته باشد. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: " نیازی نیست حین وقوع زلزله‌های کوچک بترسید و حین وقوع زلزله‌های بزرگ نیز نمی‌توانید فرار کنید. "

بر اساس گزارش رسانه‌های محلی چین در این زلزله به هیچ فردی آسیبی وارد نشد. انتشار گسترده این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی چین با واکنش این گوینده خبر نیز همراه بود.
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار