تاریخ انتشار: ۱۴:۳۸ - ۰۴ آذر ۱۳۹۷
رییس پلیس راه شرق استان تهران:
رییس پلیس راه شرق استان تهران گفت: تردد از رودهن به آمل ممنوع شد.
تردد از رودهن به آمل ممنوع شد
رویداد۲۴ سرهنگ سیاوش محبی از اعمال محدودیت تردد برای کلیه وسایل نقلیه در محور هراز خبر داد و اظهار داشت: در محور هراز از دقایقی قبل تردد از رودهن به سمت آمل ممنوع شده است.

محبی در ادامه افزود: در این محور و از ساعت ۱۶ و با اعلام ماموران مستقر از محور هراز به سمت آمل جهت تخلیه بار ترافیکی یک طرفه خواهد شد و این ممنوعیت تا ساعت ۲۴ ادامه خواهد داشت.

رییس پلیس راه شرق استان تهران از رانندگان خواست با برنامه ریزی دقیق برای برگشت، در وقت خود و سایر رانندگان صرفه جویی کنند و بیان داشت: تعطیلات پایان هفته و همچنین تعطیلی میلاد پیامبر اکرم و امام صادق (ع) سبب شده تا حجم بسیاری از خودرو‌های سفر کرده به شمال کشور امروز در پی بازگشت باشند، که این امر موجب ترافیک سنگین محور‌های شمالی می‌شود.

وی ترافیک در محور فیروزکوه را نیز در مسیر بازگشت به تهران پرحجم خواند و گفت: از مسافران عزیز درخواست دارم در صورتی که امکان دارد، بازگشت خود را مدیریت کنند، تا در ترافیک سنگین محور‌های مواصلاتی معطل نشوند.

محبی در ادامه بیان داشت: محور امام رضا (ع) نیز دارای حجم تردد و ترافیک به صورت روان است.

وی در ادامه بیان داشت: رانندگان و مسافران قبل از ورود به هر محوری ابتدا استعلام‌های لازم را از پلیس راه و راهداری اخذ کنند و سپس تصمیمات لازم جهت سفر را اخذ کنند.
منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: