تاریخ انتشار: ۰۶:۳۸ - ۱۲ آذر ۱۳۹۷
سرهنگ مراد مرادی، معاون اجتماعی پلیس پایتخت:

امنیت یک محصول و تولید اجتماعی است

مراد مرادی می‌گوید: امنیت یک محصول و تولید اجتماعی است که در سایه مشارکت همه ارگان‌ها و نهاد‌ها اعم از دولتی و مردمی ایجاد می‌شود.

رویداد۲۴ مراد مرادی می‌گوید: امنیت یک محصول و تولید اجتماعی است که در سایه مشارکت همه ارگان‌ها و نهاد‌ها اعم از دولتی و مردمی ایجاد می‌شود.

صبح دیروز "سرهنگ مراد مرادی، معاون اجتماعی پلیس پایتخت در آیین تکریم و معارفه مدیرکل آموزش و پروش شهر تهران گفت: امنیت یک محصول و تولید اجتماعی است که در سایه مشارکت همه ارگان‌ها و نهاد‌ها اعم از دولتی و مردمی ایجاد می‌شود. امنیت بستر تمام فعالیت‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی می‌باشد لذا بنا به تدابیر و راهبرد‌های سردار فرمانده محترم ناجا، پیشگیری اجتماعی بر اقدامات انتظامی و پلیسی اولویت دارد. مولفه اصلی پیشگیری اجتماعی تربیت است که رسالت عمده آموزش و پرورش، تربیت دانش آموزان و نونهالان که آیندگان این مرز و بوم هستند، می‌باشد.

گفتنی است در این مراسم از زحمات "جناب آقای مهندس عباسعلی باقری" بعنوان مدیرکل اسبق آموزش و پرورش شهر تهران، توسط معاون اجتماعی تهران بزرگ با اهدا لوح تقدیری به امضاء سردار فرمانده انتظامی تهران بزرگ قدردانی بعمل آمد و به انتصاب شایسته "جناب آقای عبدالرضا فولادوند" بعنوان مدیرکل جدید آموزش و پرورش شهر تهران از سوی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، تبریک گفته شد.

نظرات شما
پیشخوان