بررسی پرونده نماینده سراوان در جلسه امروز هیات نظارت/ فردا تصمیم‌گیری می‌شود
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۴ - ۰۴ دی ۱۳۹۷
سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان با اشاره به جلسه این هیات برای بررسی اتفاقات مربوط به نماینده سراوان، گفت که هیات نظارت فردا (چهارشنبه) در جلسه فوق‌العاده‌ای به تصمیم‌گیری در این باره می‌پردازد.
بررسی پرونده نماینده سراوان در جلسه امروز هیات نظارت/ فردا تصمیم‌گیری می‌شود
رویداد۲۴ محمد جواد جمالی گفت‌: هیات نظارت بر رفتار نمایندگان صبح امروز (سه‌شنبه) جلسه‌ای را با رییس گمرک و معاون پارلمانی وزیر اقتصاد برای بررسی اتفاقات مربوط به نماینده سراوان برگزار کرد که قرار شد هیات نظارت فردا صبح در جلسه فوق‌العاده به ادامه مذاکرات بپردازند.

وی در این باره توضیح داد: از آن جا که قرار بود رییس جمهور امروز بودجه ۹۸ را تقدیم مجلس شورای اسلامی کند، طبیعتا اعضای هیات باید در جلسه مجلس شورای اسلامی حضور پیدا می‌کردند، لذا جلسه امروز نیمه تمام شد و به ادامه آن به فردا موکول شد.

جمالی با اشاره به این که در این جلسه درازهی نماینده سراوان حضور نداشت، گفت: هیات نظارت از آقای درازهی برای حضور در این جلسه دعوت کرده بود، اما ایشان به دلیل کسالت نتوانستند حضور پیدا کنند.

وی گفت: که در این جلسه فیلم مورد بازبینی قرار گرفت و رییس گمرک و معاون پارلمانی وزیر اقتصاد نیز توضیحاتی را ارائه کردند.

سخنگوی هیات نظارت در پایان درباره بررسی شکایت نمایندگان از نماینده سراوان گفت: هنوز شکایت تعدادی از نمایندگان از نماینده سراوان به دست هیات نظارت نرسیده است. کما این که تفاوتی هم نخواهد کرد، چون هیات رییسه از ما درخواست بررسی پرونده را کرده است و اگر نماینده‌ای هم شاکی نباشد ما می‌توانیم به این موضوع ورود کنیم.

هفته گذشته فیلمی از نماینده سراوان در فضای مجازی منتشر شد که در آن نماینده سراوان با یکی از کارکنان گمرک درگیری لفظی پیدا کرد و در پی آن واکنش‌های متعددی را در پی داشت و مجلس شورای اسلامی در جلسه غیر علنی به این موضوع پرداخت و هیات رییسه، از هیات نظارت خواستار رسیدگی به این پرونده را کرد.
منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: