تاریخ انتشار: ۱۳:۰۶ - ۱۲ دی ۱۳۹۷
فاصله قیمت بازار با نرخ وزیر کشاورزی؛
قیمت امروز خرده فروشی هر کیلوگرم مرغ به ۱۴۲۰۰ تومان رسید که در مقایسه با قیمت اعلامی ۱۰ هزار تومانی وزیر جهاد کشاورزی به عنوان نرخ واقعی، فاصله زیادی دارد.

قیمت امروز مرغ گرم چهار شنبه ۹۷/۱۰/۱۲

رویداد۲۴ قیمت امروز مرغ گرم بر اساس اعلام اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران (۹۷/۱۰/۱۲) در کشتارگاه ۱۳۰۰۰ تومان، پخش ۱۳۲۰۰ تومان، خرده فروشی: ۱۴۲۰۰ تومان، خرده فروشی مرغ شمال ۱۴۲۰۰ تومان، قیمت عمده مرغ کشتار شمال در میدان بهمن: ۱۳۰۰۰ تومان، سینه با کتف ۲۵۰۰۰ تومان، سینه بدون کتف ۲۷۰۰۰ تومان و فیله ۲۸۰۰۰ تومان است.

بنابراین گزارش در روز‌های پایانی هفته گذشته، اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران در اطلاعیه‌ای به اعضای خود اعلام کرد: همکاران کشتار‌کننده و دفاتر فروش مرغ زنده استان تهران توجه داشته باشند که خرید مرغ زنده در سراسر استان تهران به قیمت بالاتر از ۸۷۰۰-۸۶۰۰ تومان بصورت واریز پیگرد قانونی جدی دارد و با خریداران و فروشندگان بالای نرخ فوق از طریق مراجع قضایی و تعزیرات برخورد قاطعانه خواهد شد.

بنابراین گزارش وزیر جهاد کشاورزی قیمت واقعی هر کیلوگرم مرغ برای مصرف‌کننده را ۱۰ هزار تومان، ستاد تنظیم بازار آن را ۹۸۰۰ تومان به علاوه ۵ درصد تغییرات و مرغداران آن را ۱۲ هزار تومان اعلام می‌کنند، اما قیمت این محصول در محدوده ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان در تهران به فروش می‌رسد.

منبع: تسنیم
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار