تاریخ انتشار: ۱۵:۳۳ - ۱۲ دی ۱۳۹۷
کشتی آرای:
کشتی آرای حباب سکه را ۳۸۰ هزار تومان اعلام کرد و گفت: رشد طلای جهانی در روز جاری مانع کاهش قیمت ها در بازار طلا شد.

حباب سکه ۳۸۰ هزار تومان/ طلای جهانی مانع ریزش قیمت‌ها در بازار شد

رویداد۲۴ محمد کشتی آرای در خصوص وضعیت بازار طلا و سکه در روز جاری اظهار داشت: قیمت جهانی طلا امروز ۵ دلار نسبت به دیروز افزایش یافت و به ۱۲۸۸ دلار رسید.

وی افزود: اما در مقابل قیمت جهانی طلا، قیمت ارز در بازار داخلی ریزشی بود، ولی موازی نبودن جهت این دو شاخص مهم در تعیین قیمت سکه موجب شد تا جلوی کاهش قیمت‌ها در بازار طلا و سکه گرفته شود.

کشتی آرای حباب سکه را ۳۸۰ هزار تومان اعلام کرد و گفت‌: اگر هم راستا با کاهش قیمت ارز قیمت جهانی طلا نیز نزولی بود، حتماً امروز قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ریزشی می‌شد.

امروز در بازار آزاد قیمت انواع سکه و طلا نسبت به روز گذشته کاهش یافته است؛ برهمین اساس در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۳ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۳ میلیون و ۴۸۰ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی یک میلیون و ۸۸۰ هزار تومان، ربع سکه یک‌میلیون و ۱۷۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۶۵۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۳۳۲ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱۲۸۸ دلار معامله می‌شود؛ که ۵ دلار نسبت به دیروز افزایش یافته است.

منبع: تسنیم
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: