تاریخ انتشار: ۱۶:۰۱ - ۱۳ دی ۱۳۹۷
شرایط هتل محل اقامت تیم ملی فوتبال ایران در ابوظبی امارات صدای اعتراض سرمربیان تیم‌های حاضر در ابوظبی را درآورده که کارلوس کی روش در راس آن‌ها قرار دارد.
میزبان صدای مربیان چند تیم را درآورد/ عصبانیت کی روش به خاطر هتل
رویداد۲۴ تیم ملی فوتبال ایران در هتل روتاناپارک ابوظبی اقامت دارد. جاییکه تیم‌های ملی فوتبال تایلند، اردن و هند نیز با تصمیم مقامات AFC در آنجا هستند تا در رقابت‌های جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا شرکت کنند.

هتل روتاناپارک که مجلل به نظر می‌رسد مسافران دیگری هم دارد که توریست‌ها در آن حضور دارند و بطور کامل در اختیار تیم‌های ورزشی قرار نگرفته است.

لابی شلوغ این هتل و راه‌های ورودی متعدی که برای رفتن به طبقات وجود دارد سبب شده تا کاروان تیم ملی فوتبال ایران در نخستین روز‌های حضورش در روتاناپارک آرامش کامل نداشته باشد.

موضوع مهمی که کارلوس کی روش به شدت از آن گلایه دارد. علاوه بر این نیز تاخیر در ورود چمدان‌های تیم به هتل به عصبانیت سرمربی تیم ملی افزود تا وی در گفتگو با مربیان سایر تیم‌ها در لابی هتل به ضعف برنامه ریزی صورت گرفته توسط میزبان این رقابت‌ها حسابی حمله کند.

کی روش که خودش امروز صبح توانست چمدانش را تحویل بگیرد نسبت به نحوه برخورد با تیمش گله‌مند است. اعتراضی که توسط عوامل اجرایی تیم ملی به گوش مسئولان AFC رسید.
منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار