تاریخ انتشار: ۱۰:۰۰ - ۱۶ دی ۱۳۹۷
معامله ۳۰۰ میلیونی واحد ۱۵۵ متری؛
بررسی قیمت روز مسکن در تهران حاکی از آن است که یک واحد ۱۵۵ متری در یافت‌آباد به قیمت ۳۰۰ میلیون تومان و واحد ۱۳۰ متری واقع در لویزان با عمر ۱۲ سال به قیمت یک میلیارد و ۸۳۰ میلیون تومان معامله شده است.

 

قیمت روز مسکن در تهران ۱۳۹۷/۱۰/۱۶

رویداد۲۴ در منطقه ۱۱ محله دانشکده افسری یک واحد مسکونی ۱۱۲ متری ۱۴ ساله به قیمت ۸۰۰ میلیون تومان یعنی هر مترمربع حدود ۷ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان معامله شده است.

در مناطق ۱۵ (ابوذر)، ۲ (آلستوم) و ۶ (ساعی) به ترتیب واحد‌های مسکونی ۵۰ متری، ۸۳ متری و ۹۸ متری به قیمت ۲۴۰ میلیون تومان، یک میلیارد و ۸۰ میلیون تومان و یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان فروخته شده است. آپارتمان واقع شده در ابوذر ۱۲ سال، آلستوم ۲۴ سال و ساعی ۱۰ سال ساخت بوده است.

یک واحد مسکونی ۸۳ متری با عمر ۱۳ سال واقع در اسکندری (منطقه ۱۱) با قیمت ۴۰۰ میلیون تومان (هر مترمربع حدود ۴ میلیون و ۸۳۱ هزار تومان) در سامانه کد رهگیری ثبت معامله شده است.

همچنین یک دستگاه آپارتمان ۱۳۰ متری واقع در لویزان با عمر ۱۲ سال به قیمت یک میلیارد و ۸۳۰ میلیون تومان یعنی هر مترمربع حدود ۱۴ میلیون و ۲۷۰ هزار تومان فروخته شده است.

در خاک سفید یک واحد مسکونی با مساحت ۴۶ مترمربع که ۴ سال از زمان ساخت آن می‌گذرد با قیمت ۲۰۰ میلیون تومان (هر مترمربع حدود ۴.۵ میلیون تومان)، آپارتمان ۱۱۰ متری یکسال ساخت واقع در منطقه ۷ ارامنه جنوبی به قیمت یک میلیارد و ۱۴۰ میلیون تومان (هر مترمربع حدود ۱۰ میلیون و ۳۶۳ هزار تومان)، واحد ۱۵۵ متری ۳۵ ساله در یافت‌آباد به قیمت ۳۰۰ میلیون تومان (هرمترمربع یک میلیون و ۹۳۵ هزار تومان)، آپارتمان ۸۹ متری واقع در فاطمی با عمر ۲۰ سال به قیمت یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان و واحد ۷۶ متری ۷ ساله در محدوده دانشگاه تهران به قیمت ۸۸۵ میلیون تومان (هر مترمربع ۱۱ میلیون و ۶۹۳ هزار تومان) معامله شده است.

در تهرانپارس نیز یک واحد مسکونی ۵۰ متری به قیمت هر مترمربع حدود ۶ میلیون و ۱۰۱ هزار تومان یعنی مجموع ۳۰۰ میلیون تومان فروخته شده؛ عمر این آپارتمان در زمان عقد قرارداد ۶ سال بوده است.

منبع: تسنیم
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار